Příspěvky uživatele - 135.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 16.1.2020
V zimě jezdím na zahradu jen dvakrát týdně a to jen nalouskat sýkorkám ořechy. Jinak se tam nedá nic dělat. Třeba ten dotyčný nestačil posekat na podzim a seká teď. Já mám také trávu stále ještě... celý příspěvek >
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 16.1.2020
Co je na tom divného? Já na podzim sekám trávu až je listí spadlé. V koši sekačky se to promíchá.            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 16.1.2020 Obsahuje fotku
Pařeniště mám zazimované. Mám v něm také dané dva copility naplněné zeminou, ve kterých chci v únoru předpěstovat sazenice košťálovin a salátů. Doma už mám ventilátor a k němu solární panel, který ho bude pohánět, když bude svítit slunce. Bude to... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 16.1.2020
Nic nehrotím.Zatím mám semen dost a stejně nevím, jestli v roce 2021 budu pokračovat s nějakými pokusy s bramborami. Bude záležet na tom, jak se vydaří letošní sezóna.
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 8.10.2019
Dost blbě se na ty fotky dívá. Řekněte někomu ať Vám nainsatluje nějaký prográmek, ve kterém si ty fotky otočíte. Já třeba používám Irfan View 64, je volně přístupný a jsem s ním moc spokojený. Přeji hodně úspěchů s tím vaším domácím pěstováním... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika