Příspěvky uživatele - 146.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro rok 2020, 22.10.2019
Keďže mám niektoré okná do dvora, susedov nerušíme, tak prisveľujem na okne, je to výhodnejšie najmä pri väčších rastlinách, na odraz a odtienenie vnútra používam termofóliu   z lekárne miesto záclony-  nám a našim psíkom to neprekáža... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 22.10.2019
Milane, dusíkaté vápno používam iba v skleníku skoro na jar -aspoň 3 týždne pred výsadbou na hnojenie, obnovenie vyčerpanej pôdy a hlavne dezinfekciu, nezarýľovávam, zapravím rozhrabaním do vrchnej vrstvy pôdy, ktorú následne zalejem a nadokryjem... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 17.10.2019
Vladimíre, ty si to vyproboval ako riadny fajnšmekr. Ja som prísady a pomery dávala len tak od oka, ochutnávajúc nálev, prihliadnuc na to, že rajčiny majú pomerne veľa kyseliniek aj cukrov- čo uhorkám chýba, takže ten tretí recept je zrejme... celý příspěvek >
Dendrobium nobile, 16.10.2019
Určite neodstrihovať, iba opartne odstrániť odkvitnuté kvietky. Zo starej pahľuzy často potom vyrážajú nové, ktoré potom môžu zakvitnúť pri správnej starostlivosti. Dendrobium Nobile potrebuje chladnejšie a suchšie zimovanie, aby potom na jar a v... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
No veď práve, ja som minulé roky používala v skleníku a v kontajneroch - keďže je tam vegetačná sezóna podstatne dlhšia (marec- november) Kristalon Zdravé rajče a paprika podľa návodu. Vychádzalo to pomerne draho. Tento rok som na striedačku v... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
 Sarayev Shtambovyi by som teda tiež rada skúsila, ak máš navyše semienka. Ten tvoj plán so Štartkami môže byť tiež zaujímavý. Ako veľký máš Grow box, keď ti tam vojde toľko rastlín?  Eva T.
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
Fúha, Vladimíre, ty začínaš tento rok nejak skoro. Ja začnem prvé na rýchlenie v kvetináčoch vysievať asi po 10. novembri. Ešte som sa nerozhodla aké.  Tie nové odrody čo budeš vysievať v novembri sú tiež chladnomilné a skoré? Žiadnu z nich... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 8.10.2019 Obsahuje fotku
Ja síce používam špirály, pri vysokých rastlinách s veľkou násadou sú ale nestabilné tak mám aj pár železných dutých rúrok- asi 120cm dlhých zo starých školských lavíc-zatlčiem hlbšie do zeme a do nej nasuniem špirálu rovnou časťou- tým rajčiny môžu... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 8.10.2019
Pokiaľ sú plody zdravé, nenapadnuté chorobami a obraté pred prvými mrazíkmi bežne dobre dozrievajú pri izbovej teplote rýchlejšie, v chlade pomalšie(nezáleží na svetle) Platí to najmä pre pekné, lesklé plody biftekov a stredne veľkých odrôd. Cherry... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 8.10.2019
V kvetináčoch pestujem cherry tyčkové na 3- 4 výhony, všetko je to o prihnojovaní, zálievke a počasí. Úroda je určite vyššia ako na 1 výhone a hlavne nie sú potom až tak strašne vysoké. Ak mám dostatok rastlín, dokonca sadím aj po 2 ks do 1... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 6.10.2019
Tie rastliny vyzerajú zatiaľ pekne, ako dlho ich máte vo vnútri? Na tej stopke to môže byť hocičo, nevidno dobre- možno aj následok otlačenia, ostatná časť rastliny vyzerá zdravo. Problém ale bude určite postupne s nedostatkom svetla pri skracujúcich... celý příspěvek >
Tomel - pěstování v nádobě, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Toto je dnešné foto toho Rojo Brilante, kúpeného v polovici augusta na Agrokomplexe, pôvodne bol v 5l kvetináči, presadila som ho po prinesení zatiaľ do do 8 l pre ľahšiu manipuláciu v zime, uvidím, ako budem pokračovať na jar. Eva T
Tomel - pěstování v nádobě, 4.10.2019
Ja som neodolala a kúpila si na Agrokomplexe Tomel Rojo Brilante v kvetináči s už nasadenými 2 peknými plodmi, doma som ho presadila do väčšieho kvetináča, plody sa už vyfarbujú do oranžova, listy začínajú opadávať. Včera som ho preniesla do... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika