Příspěvky uživatele - 99.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Něco mě žere listy na lilcích, 21.5.2021
Může to být i bouďák hlemýžď...
Skvrny na okrajích listů jahodníku, 5.4.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, dobrý den. Letos poprvé jsem si vysadila jahody do truhlíků, takže začátečník :). Jde mi o to že na okrajích listů se začínají tvořit jakési skvrny, nevím, jestli je to problém, nebo ne. Jahody mám zatím uvnitř za oknem, nicméně na těch pár... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.3.2021
Peněz jste do toho už dal dost. Substrát, který koupíte, utopite na zahradě. Problémy můžete mít v boxu třeba i z přelití... je tam vysoká vlhkost... čím větší nádoby, tím menší potřeba vododržných substrátu... za mě doporučení je: raději větší... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.3.2021
Souhlas, narazíme tim pomalu na problematiku opory. Sehnat levné, vysoké, věčné tyčky je problém. Minulý rok mám zkušenost s 10l kýbl na 1ks rajče, snaha stipat byla, ale člověk to neuhlídá. Ty nejlevnější týče byly pružné a v poměrně nízkém kýble se... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.3.2021 Obsahuje fotku
Pro převoz můžete použít takovouto přepravku. Dovnitř sedne 2l petka 9x jak p. na hrnec. Na dně bedýnky je igelit kvůli zalévání. Můžete je pak snadno venčit z boxu na parapet okna nebo balkón. PH
Rajčata 2021, 27.3.2021
Kdy dát do skleníku vám neporadím, ale pokud byste je chtěl přesadit pro lepší stabilitu a rozvoj nových kořenů ze zasypaného stonku, tak je dejte do 2l petky po pivu Braník 😀. Vršek lahve odříznut, ve dnu díra pro odtok vody. Nasypte na dno... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 22.3.2021
Supresivni jsou asi vporadku, černou kletbu posílám na univerzální substrát pytel za 65k pro předpěstování. Větvicky mi vubec nevadí, nic nepresevam, jen kameny co najdu. Papriky dostanou domov v záhonku s domácím kompostem styl hugelkuktur. Rajčata... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 22.3.2021 Obsahuje fotku
Dávám to do tématu rajčata, kvůli nim jsem to zřídil, ale je to pestřejší. Lze zde najít i papriky, celery, saláty a kedlubny. Těším se, až saláty opustí domov a rajčata a papriky přesadím z florian jogurtu 150g do jogurtů cca 400g. Líbí se mi řešení... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 20.3.2021
Pohnojte kristalonem jakýkoliv pomůže, rajče a paprika kristalon je dvousložkové, tak tam dejte hlavně tu složku s fosforem, napište do googlu nedostatek fosforu rostliny a uvidíte, že ta paprika tomu odpovídá. supresivni je na výsev, hnojí se od... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 19.3.2021
Je to nedostatkem nějakého prvku.  Rajčata jsou hrozně vytáhlá, vysoká teplota může být všeho příčinou... zhorší se příjem některých prvků, i když v půdě jsou... a další věc, jestliže máte kupovaný substrát, tak lepší je pěstovat klidně v... celý příspěvek >
Papriky 2021, 4.3.2021
Prosím Vás, po kolika listech nasadí paprika první květ? Děkuji, PH
Rajčata 2021, 27.2.2021
Mrkněte na venkovní led reflektor ecolite rmled 100w 8000lum 4000k nejlevnější za cca 1300...
Kartáčování rajčatových sazenic, 26.2.2021
Podstata je nahradit vliv větru v domácím bezvětrném prostředí, slabší sazeničky s nedostatkem světla možná lepší jen pohladit či pofoukat..., Pak malý usb ventilátor za cca 200 Kč na cz eshop, či asie za méně.
Atraktívne druhy rajčín, 3.2.2021
Dobrý den pane Vladimíre, moc rád bych využil Vaší nabídky. Pěstuji hlavně klasické české odrůdy a zpestření sortimentu bych ocenil. Nepreferuji konkrétní odrůdy, budu rád za jakékoliv mimo Black from Tula. Kdyby byla možnost 5 - 10 odrůd, různé... celý příspěvek >
Plíseň v ořechu, 5.10.2019
Ale určitá část ořechů zčerná již po mnoho let...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika