Příspěvky uživatele - 168.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Včely vylézající ze země, 10.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den.Posilam pro zajímavost foto našich Včelek.Mame jich tam stovky a jsou moc hodné.Bohuzel už budu muset zasáhnout, je jich stále vice🙁
Drobný bílý hmyz v zemině, 10.4.2021 Obsahuje fotku
Brouk vyžírající jahody
Drobný bílý hmyz v zemině, 10.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem narazila na Váš příspěvek. Musela jsem v loňském roce zlikvidovat jednoroční jahody, které se letos vůbec nevydařily, velmi mizerná úroda. V kořenech jahod byly tyto malé organismy - vypadaly jako malinké bílé ploštice, velikosti... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 16.7.2020
Děkuji pane Vladimíre.Pěkný den, Marie
Moje luskoviny v roce 2020, 15.7.2020
Dobrý den, prosím o radu. Hrášek kupuji od Sema, loni to byl Oskar a letos Oskar a Kudrnáč. Zaseto na 2 záhony, kde bylo loni zelí a saláty. Hrášek již loni na jiném záhonu byl trochu červivý, letos to byla katastrofa. Nestačil ani dozrát a byly... celý příspěvek >
Jahody neznámý škůdce, 25.6.2020
Není to způsobené dřepčíkem?
Jahody neznámý škůdce, 24.6.2020 Obsahuje fotku
Ještě další foto.
Jahody neznámý škůdce, 24.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co udělat s jahodami. Každý den se navyšuje množství zničených jahod. Jsou nahlodány i zelené jahody. U jahod jsem spatřila malého černého broučka s drobným nosíkem. Děkuji.
Drátovci v bramborách, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím, je toto způsobené drátovcem?
Brambory škůdce, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím o informaci, jak se mohu zbavit škůdce na bramborách, viz foto. Téměř všechny brambory mají několik let po sobě prožrané černé dírky, pěstováno na 2 odlišných lokalitách, střídání plodiny ob 1 rok. Půda hnojena na podzim králičím hnojem, ne... celý příspěvek >
Mravenci v jahodách a ostatních záhonech, 1.5.2020
Všechny rady během 2 let odzkoušeny -prášek do pečiva s cukrem, borax s cukrem, hadry namočené do nafty v miskách a přikryté kýblem, aby do nich nepršelo a nafta nemohla uniknout do půdy, vycpaný květináč slámou s kostmi, usušený logr z kávy, měsíček... celý příspěvek >
Plíseň v ořechu, 4.10.2019
Je to plíseň - jádra ořechů jsou obrostlé jak v závoji. Dnes byla už plíseň i na povrchu skořápky. Nemám čím vyfotit, ale zde je foto, jak to vypadá uvnitř ořechu. Lepkavost byla jak zvenku, tak i jádro bylo lepkavé. Děkuji. Marie
Plíseň v ořechu, 4.10.2019
Dobrý den, ihned po nasbírání a vyloupání ořechů se ve skořápce objeví plíseň. Ořechy jsou sušeny v suchém prostředí a ihned po sběru. Skořápka ořechů je při loupání lepkavá. Plíseň je i v některých ořechách hned při sběru. Je to strom starý cca... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika