Příspěvky uživatele - 247.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky chřadnou, 10.8.2023
S těmi borůvkami v bazénu, jezdíme do jedné školky a všechny jejich rostliny, nejen borůvky, mají neuvěřitelně přelité. Nám by dávno polovina rostlin uhynula. Musí používat do zálivky nějakou chemii, která tomu brání.  Při hydroponickém... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 10.8.2023
Jo, s tím měsícem, vy vážně nepoznáte nadsázku?
Borůvky chřadnou, 10.8.2023
To jste vedle, drenáž z kamínků jsem nedoporučoval. a drenáž taky nikde nedáváme.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 3.1.2020
Bobule byly ještě chutné a naprosto dobře konzumovatelné, mám celou viničkou doposud pod lešenářskou zelenou síťovinou, jinak by kosi a špačci ve své době zaúřadovali.Odrůda Festivé je pozdnější, chce dobrou polohu, nevyniká chutí ale zdá se, že díky... celý příspěvek >
Pinova, 4.10.2019
Jak jsem již psal, hned v prvním roce po výsadbě z kontejneru se na Pinově projevilo silné padlí, jako by by byla posypaná moukou, dlouho jsem to na žádné jiné odrůdě neviděl.A já té chemii moc nedám, hlavně z nedostatku času.V příštím roce zkusím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika