Příspěvky uživatele - 29.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Katinka, 5.10.2020
Jsem sice na jihu, okolí Brna, ale už náběh na Vysočinu a taky 380-400mnm. Mám Katinku, Durancii, Toptaste, Lipnickou. Katinka ze všech roste nejpomaleji, krátké přírůstky, větvě moc nezesilují. U všech zákládám poctivě korunu, hodně řežu, všem... celý příspěvek >
Hrušky, páliť alebo počkať?, 3.10.2019 Obsahuje fotku
S refraktometrem je to takto: určitě na něm nelze zpozorovat úbytek cukru každodenní kontrolou ve fázi dokvašování: za1. úbytek cukrů už je jen velmi pozvolný a kvas viditelně kvasí ještě týdny za2. přibývající alkohol vám zase zkresluje naměřenou... celý příspěvek >
Bambus - množení, 13.5.2019
Mám 12 druhů bambusů 4-tým rokem. Množit bambus v době růstu výhonku je ten nejméně vhodný okamžik, nicméně často se ujme i tato část rostliny. Je to ovšem zbytečný šok jak pro oddělenou část tak i pro mateční rostlinu, která vám na to může... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika