Příspěvky uživatele - 253.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 16.3.2021
Ak silno rastie, pozor aby ste ho prilis nerezali, lebo tym sa podpori silny rast a naopak zhorsuje plodnost. Plodnosti pomaha nenechat vyhony rast smerom hore ale ohybat do vodorovnej polohy - najlepsie uz v lete.
Kiwi, 16.3.2021
To ci kvitne kiwi asi nebude odrodou ale skor podmienkami. Ja som kupil velko i maloplode. Tie velko maju lepsie podmienky, kvitli asi po 7-8 rokoch odroda Hayward, dnes ma uz vyse cca 11rokov, teraz uz silne rastu a plodia. Maloplode tie maju... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 3.10.2019
Ano bude tam mucnatka na trapine. Prejavuje sa to praskanim? Ja mam skor podozrenie, ze mucnatka na trapine mi sposobuje vadnutie / zasychanie trapiny/bobul napr. na Galachade. Pouzivam BIO postreky a po zamekani bobul vyradim postreky... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.10.2019
Pokial mate 2 cca rovnake odrody a jedna z nich ma vacsie bobule, takmer kazdy si vyberie tu vacsiu. Casto to byva nespravodlive a pri malych kvalitativnych rozdieloch odrod vitaz proste berie vsetko Chut je subjektivna neraz tazko popisatelna,... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Ano je to muska Drosophila (octomilka?). Nasiel som strapce Carliho a Ruslana - boli dost poskodene, mala dierka v bobulke, zvnutra uz vyzrata a dnu boli biele cerviky 2mm. Opat som to jedine nasiel u tmavych bobul - jedno ci su tvrde mesite, ci meke... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Ten Faraon mi praska napriek tomu, ze okolo korena mam pas asi 70cm agrotextiliu - udrzuje vlhkost. A podu mam hlinito/ilovitu - ta sama drzi dlhsie vlhkost.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Alexa je posledna 2 roky moja najlepsia a najoblubenejsia odroda. Dobre rastie a dava kvalitne hrozna aj v horsej pode. Treba rezat na dlhsie tazne, prebierku netreba, co nasadi to utiahne. Velmi dobre vzdy odkvitla - v tomto smere... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019 Obsahuje fotku
FARAON (E. G. Pavlovskij: Podarok Zaporožju x Strašenskij) Strapce stredne huste, fialove, Bobule okruhle, velmi velké (10-15 g). Chuť je harmonická. Len prva uroda na slabsom koreni. Odkvitla dobra, nasada dobra. Bohuzial velmi silne praskanie... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Ano silne dazde po dlhom suchu su najhorsie. To bolo asi pred 4 rokmi, vtedy popraskalo aj dost bobul Galachadu, ktory je super odolny praskaniu. Vtedy hodne praskal aj Carli. U mna tiez Carli patri k tym odolnejsim voci praskaniu. Nevsimol som si,... celý příspěvek >
Výběr stolních odolných odrůd, 22.11.2017
V prvom rade si rozmyslite ci ste ochotny striekat.  Od toho sa odvija vyber odrod. Je len velmi malo odrod, ktore sa daju spolahlivo pestovat bez postrekov. Ja som bol odhodlany nestriekat a vydrzal som 3 roky. Tento rok som to vzdal a zacal... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika