Příspěvky uživatele - 234.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená ringlota, 10.1.2024
Aké sú rozdiely medzi ringlotami: Oulinská a Ontario.
Broskvoň Stark red Gold, 18.12.2021
Pán Mino ako je na tom vaśa nektarinka Stark Red Gold s odolnosťou na moníliu plodov a praskanie plodov? Je napadaná pred dozretím hmyzom? Mne vyžierajú broskyne pred dozretím včely. Na moníliu sú odolné. Peter
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 8.1.2021
Podľa mňa je 7,5l/100l kvasu z hrušiek bez pridaného cukru tak akurát. Škoda je akurát to že nepricukril, ale to je každého individuálna záležitosť. J.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.6.2020
Pan Mičurin mám staré odrody jabloní Starking, Spartan,Ontario, Starkrimson,Jonatan. Všetky odrody mi dobre rodia len Jonatany mi málo kvitnú a nerodia už asi 6 rokov. Jablone majú skoro 40 rokov. Čo by mohlo byť podla Vás príčinou slabého kvitnutia... celý příspěvek >
Insekticid Mospilan, 25.11.2019
Walter: Prípravok na báze oleja je aj Mero Stefes (vyrobený je z repkového oleja). Ten sa používa bežne v kombinácii s insekticídom - ako tzv. Predjarný postrek (foto). Kedysi bolo jeho súčasťou Calypso, teraz je to Karate Zeon. Predpokladám, že... celý příspěvek >
Podzimní hrušeň, 30.10.2019
Vlaďka: Clappova na semenáči rastie veľmi bujne, Boscova na semenáči priemerne, Nojabrskaja a Erika na duli priemerne. Hardyho je ešte mladá, na hodnotenie je priskoro. Jizeru a Viennskú nemám. (Okrem uvedených pestujem ešte Lucasovu, Williamsovu a... celý příspěvek >
Braeburn, 30.10.2019 Obsahuje fotku
Tomuto druhu humoru zatiaľ nerozumiem, ale budem sa snažiť ďalej... (foto 4). Dôveryhodnosť je teda plne zaručená tým, pre koho je to určené... Nepriestrelné. Hlava XII. Tieto tabuľky som nevidel a ani ma nazaujímajú. Ich výpovedná hodnota je podľa... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 30.9.2019 Obsahuje fotku
...
Úroda meruněk 2019, 28.7.2019
Dobrý deň Martin, odroda Harlayne vám dozrieva až po Maďarskej?
Flamingo, 28.7.2019
Flamingo sa pomaly začína červenať (foto). Určite sa nemusí 'červenať' čo sa týka jeho plodnosti, chuti, výzoru, odolnosti mrazu a chorobám. Odroda, ktorá možno v ničom nie je najlepšia, ale vo všetkom patrí k vysokému nadštandardu. IH
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 4.7.2019
TomNR: Pekný stromček. A dobrý výber odrody 😉! IH
Melrose - príbeh stromčeka, 17.6.2019
Pred rokom som sľúbil priebežne prezentovať - predovšetkým pre začínajúcich záhradkárov- vývoj stromčeka odrody Melrose na M9. Zatiaľ nie je veľmi čo ukazovať - v minulom roku tenučký špičiak iba obrástol listami, ale výhonky neboli prakticky žiadne.... celý příspěvek >
Matčino, 17.6.2019
Matkino(Nonetit) na A2-ke ukazuje prvé plody. Túto odrodu poznám len z popisov, ale myslím že z výzoru plodov (foto) je už teraz zrejmé, že ide naozaj o Matkino a nie nejakú zámenu. Dúfam že tí čo ho pestujú a dobre poznajú mi to potvrdia. IH
Moruše, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Mimmo: V príspevku z 13.5.2019 píšete, že zatiaľ Ste nenarazili na morušu, ktorá by mala zároveň samčie aj samičie kvety. V záhrade mám 2 morušovníky, jeden z nich na jar vždy bohato zakvitne záplavou samčích kvetov, ktoré potom hromadne opadajú.... celý příspěvek >
Beurré Napoleon, 25.4.2019
Podľa literatúry to môže byť jedna z najchutnejších hrušiek. Pokiaľ bude aspoň priemerná, tak ľutovať určite nebudem. Má samozrejme aj historickú a zberateľskú hodnotu.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika