Příspěvky uživatele - 5.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté skvrny na listech, 9.5.2020 Obsahuje fotku
Foto 5
Žluté skvrny na listech, 9.5.2020 Obsahuje fotku
Foto 4
Žluté skvrny na listech, 9.5.2020 Obsahuje fotku
Foto 3
Žluté skvrny na listech, 9.5.2020
Foto 2
Žluté skvrny na listech, 9.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěl bych touto cestou cestou poprosit o radu - a sice se žlutými mapami na listech Redhavenu starého 8 let. Na stromku, ale ne na všech listech, jsem objevil nažloutlé fleky a mapy, které jsem se pokusil vyfotit. Loni jsem broskvon... celý příspěvek >
Broskvoň - nerovnováha ve výživě?, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Žluté žilky 2
Broskvoň - nerovnováha ve výživě?, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Žluté žilky 1. 
Broskvoň - nerovnováha ve výživě?, 29.9.2019 Obsahuje fotku
I přes to, že se na všech stromech listy začínají již postupně probarvovat jsem si oproti jiným broskvoním u našeho RH všiml zvláštního probarvování listů. 70% je ještě normálně zelených, ale zbytek se v horních čátech větví zabarvuje do... celý příspěvek >
Jakou zakrslou broskvon doporučujete?, 6.8.2019
Dobrý večer, chtěl bych poprosit zdejší broskvology o případnou pomoc a radu s výběrem zakrslého stromku broskve. Na E-shopech se toho o vlastnosti plodů moc nedozvím (velké růžové květy a jedlé plody) a některé z nich mají i stejné texty a... celý příspěvek >
Merunka Congat - šarka?, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Půlnoc, takže poslední fotka a spát :-) 
Merunka Congat - šarka?, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Další foto...
Merunka Congat - šarka?, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den,  loni na podzim (4.11.) jsem koupil merunku v zahradnictví spomyšl zbrusu nové odrůdy Congat na podnoži St. Jullien. Zaujala mě rezistence na šarku (ta je totiž v okolí a díky výmladkům se dostává i k nám na zahradu), monilii a... celý příspěvek >
Znehodnocené plody - houbová choroba?, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Škůdce... 
Znehodnocené plody - houbová choroba?, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Konce nových výhonků...
Znehodnocené plody - houbová choroba?, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji moc za reakci, v příspěvcích níže (bohužel mohu dát ke keždé reakci / příspěvku jen jeden obrázek, tak toho bude více) zasílám ještě další fotky listů, listů zezadu + brouka, kterým je strom poměrně hodně zasažený, likviduju ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika