Příspěvky uživatele - 13.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštanovník - semenáč, 29.9.2019
Takže principiálně platí, že pokud na stromě rostou "velké" kaštany, mohu si z takového stromu pořídit roub? Co se týká principu roubování, "V" výžez tedy znamená, že se roub nedává na větvičku, ale přímo na pupen na terminál (špičku kmenu) nebo... celý příspěvek >
Poznáte "plevel"?, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, v květinovém záhoně mi vyrostla tato rostlina - zdá se, že žene na květ, což je při konci sezóny poněkud neobvyklé. Asi to nebude úplně plevel, ale nejsem si jistý, že bych tam něco takového sázel - zajímavý je čtyřhranný stonek. Není to... celý příspěvek >
Kaštanovník - semenáč, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, před ca. 7 lety jsem si pro potěchu zasázel 2 semenáče kaštanovníku setého. Nejedná se o roubovanou odrůdu. Oba semenáčky se velice pěkně ujaly, mají silný růst, i přes panující sucho zdravé zelené listy a již druhým rokem mi začínají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika