Příspěvky uživatele - 212.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor platanoides výsadba v prosinci, 27.9.2019
Takže nesázet?
Javor platanoides výsadba v prosinci, 26.9.2019
Dobrý den, v zahradnictví jsem dostal dvě odlišné informace ohledně výsadby Javoru na přelomu listopad/prosince. Jedna informace byla sázet nejpozději v polovině října a doporučila mi strom zasadit v květináči a zasypat a na jaře zasadit do půdy.... celý příspěvek >
Samospád, 12.9.2016
Chci na zahradě udělat zavlažování samospádem z 1000l nádrže. Jak vysoko byste mi doporučili umístit nádrž, tak aby to fungovalo? Z ventilu povede asi 8 m hadice k záhonům, kde to napojím na kapkovou hadici a bud tím zalévat dva záhony (každý cca... celý příspěvek >
Zavlažování homemade, 24.6.2016
Nějaký zavlažovací systém pro tůje chci dělat hlavně kvůli prvním letům, kdy potřebuji jejich rychlý růst, aby dosáhly požadované výšky. Před 2 lety jsem dělal živý plot u babičky a protože jsem neměl možnost k ní pravidelně dojíždět, měly v době... celý příspěvek >
Zavlažování homemade, 23.6.2016
Děkuji. Asi zase hloupý dotaz, ale musím mít tlakovou nádrž? Myslel jsem právě, že by to tam hnalo stále ponorné čerpadlo?
Zavlažování homemade, 23.6.2016
Děkuji Vám za odpověď. Moc jste mě nepotěšil. Mám to tedy řešit kapkovou hadicí, co dává 4l/h a nechat běžet třeba 2h? Moc tomu nerozumím, přišlo mi škoda, že čerpadlo které umí dávat tisíce litrů za hodinu musí běžet 2 hodiny, protože ze 40 m hadice... celý příspěvek >
Zavlažování homemade, 22.6.2016
Dobrý den, potřeboval bych slyšet názor. Rád bych udělal zavlažování 40m živého plotu tůjí a 4 záhonů. Rád bych využil kapkovou závlahu, ale kapkové hadice se prodávají jen s průtokem max. 4l/h a zalévat 2h tůje se mi nechce. Kapátka sice umí... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika