Příspěvky uživatele - 210.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022, 20.1.2022
Děkuji paní Evě za info. Ten cocteil crush dávat nebudu. Ta primadella se mi líbí dle obrázku nejvíc. Je to šťavnaté rajče? Pamatujete na spencer a na keříčkovou Jitku, jestli jste ji dělala? Díky za info.
Rajčata 2022, 20.1.2022
Já pěstuji rajče, které má velmi slabou slupku a myslím, že se ta slupka rozšlehá při dělání základu na omáčky a pizzzu. Musel bych se zeptat drahé polovičky, ale zda si to bude pamatovat, tot otázka?
Rajčata 2022, 20.1.2022
Já pěstuji rajčata již 40 let a de fakto dělám hlavně start protože se mi zdá nejlepší. Zkouším, ale většinou je to zklamání. Asi proto, že start je nesmírně těžký soupeř.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 20.1.2022
Galant jsem také asi před 3 lety zkusil. dostal jsem balíček jako reklamu v nějakém časopise. Rostlina byla pěkná plody také, ale odešla velmi rychle na plíseň a slupka rajčat byla tvrdá. Pokud beru start jako základ - 100% - vynikající chuť,... celý příspěvek >
Motorová Pila McCuloch, 25.9.2019
Zdravím, mám doma starší pilu Značka McCuloch 835.Mám problém ju dostát do otáček, nastartovat jde uplně v pohodě, ají volnoběh drží, ale jak přidám plyn, tak se začne dusit a zdechne.Kde může být problém?Děkují moc.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika