Příspěvky uživatele - 161.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedná řada ptačí zob, před ní různé keře, 17.11.2019
Děkuju Vám paní Lído, to by bylo nemilé. J.
Jedná řada ptačí zob, před ní různé keře, 16.11.2019
Dobrý den, jsem autorka níže viz vzdálenost svidy a jinych. Povinnosti mi nedovolily živý plot zrealizovat, až nyní. Jsem rozhodnutá pro různě kvetoucí keře (svída, tavola, pustoryl, zlatice...), ale napadlo me, je moc velká blbost zasadit... celý příspěvek >
Vzdálenost svídy a jiných volně rostoucích, 23.9.2019
Děkuji Vam paní Lído, zrovna Vas znám z diskusí zde a beru Vás jako odbornici Vzdálenost tedy upravím. Me se to prave s tou svidou nezdálo, tak jste me usetrila peníze. Ten muchovník tedy presunu jinde, vicekmenny strom do živého plotu... celý příspěvek >
Vzdálenost svídy a jiných volně rostoucích, 23.9.2019
Dobrý den,  Moc prosím o radu. Poctivě jsem si přečetla co se dalo, ale opravdu prosím, potřebuju poradit.. Chci volně rost.plot v delce cca 18 m. Půda chuda, kamenitá, jižní strana, svah. Kere by měly krýt(soused). Je v pořádku... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 14.9.2013
NO a? A to si mají pořídit klimu? Horko moc řešit jaksi nejde, zima naopak řešit jde. Psovi je horko, ale neonemocní z toho a nezkrátí mu to život. Máme doma chlupatého hovawarta a v léte se normálně vyvaluje na slunci i když může do stínku a... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 14.9.2013
Jako ono někdy je to nezbytné pokud jde o krátkosrsté plemena psů a majitel je někde z Krkonoš. Pak by měl být velký kotec, který je komplet uzavíratelný aby tam netáhlo a uvnitř dobře zateplená bouda, zevnitř vyložený hřejivým materiálem. Když někdy... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 13.9.2013
Vyhřívané boudy jsou nesmysl. Kdo vám to doporučil? Pes a nebo kočka mají jen jeden kožich a ten si jaksi změnit podle počasí nemohou. Vyhřívání mu zamezí aklimatizaci a je mu pak venku zima a bude nemocný a moc dlouho se nedožije. Pitomí sousedi to... celý příspěvek >
Co nasadit na strop sklepa, 22.8.2013
Já přemýšlel právě nad těmi bylinkami. Mám je rád a klidně bych tam přestěhoval záhonek a měl bych více místa na jinou zeleninu. Stejně tak by bodly jahody, muž se po nich může utlouct. Mnohokrát děkuji za tento postřej. Samozřejmě i za... celý příspěvek >
Co nasadit na strop sklepa, 22.8.2013
Zapomněl jsem napsat, že bydlím jde o Vlašsko, bývají tu mrazi i přes minus 20
Co nasadit na strop sklepa, 22.8.2013
Dobrý den, řeším problém co dát nasadit na strop sklepa (5x5m). Sklep je bohužel špatně postavený a je na něm pouze cca 30 cm zeminy. Ze jedné strany je vchod - stěna, z dalších dvou pak zídka plotu (mezera mezi zídkou a zdí sklepa cca 40 cm) z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika