Příspěvky uživatele - 0.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jílové jezírko, 5.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravim po 5 letech. Ma puvodni zakladatel prispevku, Jirina, sve jilove jezirko? Mame na pozemku “dolinu”, svah - vznikla pred vice nez 100lety, kde se odebiral jil na stavbu mistniho kostela. Zda-li tam jeste nejaky jil zbyl netusim, aktualne tam... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 1.5.2020
Jak ten čas letí. Akorát jsem zde narazil na svůj starý příspěvek, tak to vlákno oživím. No, píše se rok 2020, máme v republice karanténu a já mám čas sem něco připsat. Pořád mám borůvky v kontejnerech, pořád jich mám 18. Rok 2018 si nepamatuju, něco... celý příspěvek >
Růžová borůvka, 23.9.2019
Tuhle boruvku jsem mel. Drahy omyl. Koupil jsem 2x, jednou rizkem namnozil :-) a nakonec nic. Vymrza pri 12-15 °C. Staci jedna noc a kerik je v haji. Prvni rok co byly mensi, tak prezimovaly na chodbe v baraku, ale 2. rokem to uz neslo. A vse mi... celý příspěvek >
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 23.9.2019
Ano, s pozdejsim datem roste obsah kyseliny stavelove, ktera neni organismu prospesna. Navic, pokud se zpracovava v hlinikovem nadobi, dost s nim reaguje a uvolnuje hlinik, ktery je v nasem tele nezadouci... takze bacha na vselijake lehke hrnce s... celý příspěvek >
Náhrada kupovanej rašeliny pre čučoriedky, 22.9.2019
Ja mam 18 keru v 30 litrovych kvetinacich, patym rokem uroda. Letos rekordni. Vypiplane od malych sazenicek. Letos vydaly kere kolem 28kg boruvek. Pro nekoho na 1 ker mozna malo, ale pro me tak akorat, pro manzelku prilis. Moc mista to nezabere,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - hnojení, 21.9.2019
Je treba hlavne davat bacha na chlor. Vapnik se tusim v "puvodne dobrem" prostredi dokaze spojit se sirou a udela sadru, tedy zneuralizuje se a nevadi. Snizi jen kyselost (vaze tu siru), takze pokud se takova chyba objevi, pro jistotu slit siranem... celý příspěvek >
Čmelíci, 26.7.2017
Síra - tudíž sirné knoty.
Kanadské borůvky - pěstování, 29.5.2016
Rovněž nijak. První zimu když byly malé jsem květináče obsypal pilinami, ale teď už nic. Jediné co je důležité je přestat hnojit dusíkem v pravý čas, aby zbytečně neomrzly prirustky a za druhé borůvka se má aspoň trochu zalevat i v zimě v nemrznoucí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika