Příspěvky uživatele - 94.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opál, 18.10.2019
Nádherné plody...
Beni Shogun, 15.10.2019
Dobrý deň, p. Hlavatý potreboval by som poradiť kedy vo Vašich končinách zberáte nasledujúce odrody Fuji Beni Shogun, Fuji Zhen Azhtec, Granny Smith a Shalimar. Viem že sa to každým rokom mení podľa počasia a podľa toho aké má kto klimatické... celý příspěvek >
Pinova, 4.10.2019
Pekné plody, ale čo to žltnutie listov? Mne to robí Pinova takisto u ostatných jabloní som si to nevšimol, listy sú ešte stále krásne zelené.
King Jonagold, 1.10.2019
Dobrý deň,  Čím sa odlišuje King Jonagold od iných klonov (napr. Marnica, Rubinstar)?
Jonathan, 26.9.2019
Dobrý deň, Z Jonagoldu mám dlhšie Marnicu som spokojný chutí dobre aj sršňom, Rubinstar teraz bude prvá väčšia úroda takže sa celkom teším, a minulý rok som v Plantexe kúpil Wiltons Red Jonaprince zatiaľ bez úrody takže možno za 2-3 roky niečo... celý příspěvek >
Freiherr von Halberg, 21.9.2019
Dobrý deň, Karneval aj Merkúr mám na základe Vašich kladných hodnotení, minulý rok ste mi na tomto fóre radili kedy mám obrať prvú úrodu Karnevalu, dal som tam vtedy aj foto. Čo sa týka pehovitosti vo vašej záhrade ju nemá ani Admirál napriek tomu že... celý příspěvek >
Freiherr von Halberg, 21.9.2019
Dobrý deň, Opísal som to s katalógu Plantex, tam je jedno písmeno "l", ale to nie je podstatné. Chcel som len získať nejaké info o tejto odrode od reálnych ľudí ktorí tú odrodu pestujú v našich podmienkach, reklamné informácie z internetu si viem... celý příspěvek >
Freiherr von Halberg, 19.9.2019
Práve o tú praktickú skúsenosť sa mi jedná, mám Topaz na MM106 zasadený cca od roku 2006 žiaľ neviem sa nijako zbaviť tej pehovitosti. Chuťovo mi Topaz vyhovuje ale vďaka pehovitosti je úroda pomerne malá, oproti iným stromom porovnateľnej veľkosti a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 31.8.2019
Ad: pohodar   ja to mám na odrode Pinova skúste si pozrieť vlákno s názvom "Pinova problém". Na iných stromoch sa mi to nevyskytlo.
Pinova, 19.8.2019
Som na okraji podunajskej roviny severne od Nitry záhrada je takmer rovina, pôda je pomerne kvalitná černozem. Záhrada približne 18x65m je po dĺžke orientovaná cca v smere východ západ v nadmorskej výške 150m, pozemok južne od môjho je nezastavaný... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 3.7.2019
A čo s pýrom na veľkých plochách keď glyfosát nie?
Kanzi, 18.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň, Prikladám foto stromčeka Kanzi z dnešného rána,  rozhodne sa s Kanzi nesnažím vyhrať súťaž o najväčšie jablko o všetky stromy sa snažím starať rovnako čo sa týka postrekov aj hnojenia. Kým u všetkých ostatných musím dosť radikálne... celý příspěvek >
Kanzi, 14.6.2019
Dobrý deň, Mám Kanzi na M7 cca 5 rokov strom rastie pekne povedal by som až bujne, má už cca 2.5m na výšku, tohtoročné prírastky sú už cca 50 cm,  problém je však s nízkymi úrodami. Počet plodov ktoré mi tento rok zostalo je cca 30. Rovnako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika