Příspěvky uživatele - 130.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 28.7.2020
Prosim ignorujte vsetky marketingove informacie o udajnej odolnosti broskyn voci kuceravitosti. Je to PODVOD. Ak im uverite, budete sklamani tak ako ja. Veril som, ze je to mozne, skusil som to a zistil, ze to NEfunguje. Broskyne musite striekat... celý příspěvek >
Vistarich, 28.7.2020
V. mam 6 rokov. Absolutny prepadak. Je silne citliva na kuceravitost, na mrazy, na hmyz - urodnost velmi slaba. Neverte odolnosti broskyn voci kuceravitosti! - je to PODVOD. Kazdy rok aj pri jednom postreku je najsilnejsie napadnuta kucer. zo... celý příspěvek >
Spring Lady, 28.7.2020
SL je prijemne prekvapenie. Krasnu urodu mal uz v 2. roku. Chut bola velmi dobra aj pri tom pretazeni. Pomerne dobre isli aj od kvostky. Tento rok zvladol jarne mrazy, uroda bola pekna, chut velmi dobra. Jasne ju odporucam. Ked koncila SL... celý příspěvek >
Avalon Pride, 28.7.2020
AP mam 6 rokov. Sumarna uroda za 6 rokov, velmi slaba. Tento rok 3 plody. Na jar zmrzol. Kazdy rok silne napadnuta mucnatkou. Kvalita plodov slusna, stavnata, dobra broskynova chut, vyvazene cukry i kyseliny. Neodporucam, nahradil by som ju... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 28.7.2020
FM3 je super. Mrazy zvladla najlepsi zo vsetkych. Maly strom na podnozi Montclair vyborne zvladol bohatu nasadu, utiahol urodu, dozreli do skvelej kvality, paradna chut a este ma aj slusne prirastky vyhonov. Jasne odporucanie. Bral by som aj viac... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 28.7.2020
RG mam cca 6 rokov. Je to absolutny prepadak, strom velmi velky a doteraz sumarna uroda cca do 25ks. Tento rok zostal len 1 kus. Zmrzli na jar. Vlani mozno 5ks - nasada bola lepsia ale postupne odpadavali. Nikomu neodporucam. Odolnost kuceravitosti... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 22.11.2019
Ma niekto skusenost s vrublovanim revy na jesen na spiace ocko? Teda navrublovat uz VYZRETY vrubel, tak aby uz nevyhnali ocka tento rok ale az dalsi? Znamy vyuceny polnohospodar z balkanu mi tvrdil, ze tam sa aj takto vinic vrubluje. Mne sa... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 22.11.2019
Termin stepenia je cim najskor, teda akonahle uz pozorujete drevnatenie vyhonov. A vyhon by mal byt hruby aspon 5-6mm. Steparska folia je na zaviazanie dobra, lepsia ako potravinarska. Samozrejme musite najst cca rovnaku hrubku vyhonu podnoze i... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 18.11.2019
najskor pre istotu poznamka pre laikov: Ked hovorime o ciernom vrubli, tak vzdy sa mysli odrezok z vyzreteho vlanajsieho vyhonku odobraty v zime a vhodne uskladneny, tak aby nerasil az do terminu vrublovania (mierne napucane ocko 2-3mm moze byt... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 18.11.2019
Ma niekto skusenost s odrodami Alvika a Tornado od Kalugina? Obe vyzeraju velmi podobne, krasne obrovske bobule a strapce. Na UA forach pisu o probleme u Alviky: Bobule slabsie drzia na stopke a pri manipulacii sa odtrhnu (hlavne u... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 18.11.2019
reakcia k: "aktinidie se opylují vštrem a nikoli včelami. včelami jsou opylovány některé druhy v číně, tato druhy u nás nerostou. Naše včela sbírají pyl a část ho uvolní do vzduchu.Vítr ho pak zanese všude i na samičí květy samic. " toto mi... celý příspěvek >
Zháňam vruble kiwi, 18.11.2019
Mate skusenost s vrublovanim kiwi? V akom termine robite? Aka je uspesnost?
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 18.11.2019
tiez by som neriskoval a nesnazil sa mat aj urodu. Castokrat to skonci tak ze nastepena odroda zle vyzreje a v zime skape - lepsie vsetky silu presmerovat nastepenych ociek. Ked ma koren skutocne velku silu, tak sa moze podarit aj nechat nejaku... celý příspěvek >
Nej odruda a nej zklamání 2019, 21.10.2019
Striekam BIO 4x proti mucnatke. najodolnejsi v poradi od najlepsich: rozdelil som do 4 skupin, lebo medzi nimi su dost vyrazne rozdiely. 1. Othelo - klasicky samorodak/amerikan zvladne vsetko 2. Bianka, Solaris (drobne bobule) 3. Swenson... celý příspěvek >
Nej odruda a nej zklamání 2019, 21.10.2019
v r.2019 aj 2018: u mna najlepsia Alexa. Dobry rast, velke strapce, bobule, pevne, chruplave, vynikajuca konzistencia, choroby zvladla, nepraska, nehnije, hmyz ju nebabre. Velmi dlho vydrzi vysiet, az do mrazov. Dalsi v poradi by boli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika