Příspěvky uživatele - 225.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě Palírny, 14.10.2019
Jsou to krásné výrobky, ale na to moje domácí hraní až příliš drahé. Vzal jsem tu co jsem předhazoval v prvním příspěvku a uvidím.
Koupě Palírny, 19.9.2019
Lisoval jsem proto, abych neohříval zbytečně hmotu - zbytečně energie navíc, nepřipaluje se, nepřenáším takovou váhu. Víš, co je perlinka? Pálili jsme jen šťávu. Dakota myslel: Spirála jde přímo do styku s kvasem. Tekuté kvasy -... celý příspěvek >
Koupě Palírny, 18.9.2019
Ahoj. Díky za názory. Pochopil jsem to tak, jak to píšeš. Ta, cos posílal vypadá luxusně, ale to je o dalších skoro 10000 víc. Výrobce na to dává 5 let záruku. Když jsme naposledy před lety přeměňovali vodu ve zlato, kvasy jsem... celý příspěvek >
Koupě Palírny, 17.9.2019
A kdyby se to používalo ve výše zmíněných zemích, jak myslíte, že by to fungovalo?
Koupě Palírny, 17.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rád bych koupil destilační přístrojod pána z bazaru. Je v Jeseníku, takže předpokládám z Polska. Kolona s 2 odkalovači, chladič 3m spirála. Chladící prsty na koloně 6 ks, vnitřní reflux, rektifikace. Stačí destilovat jednou diky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika