Příspěvky uživatele - 232.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzemní skleník (3 m hluboký) - světlo a teplota?, 8.2.2023 Obsahuje fotku
Řešení s husími krky jsem na youtube viděl spoustu. Ale chci to udělat opravdu bez nutnosti elektriky - věřím si :-)  Max. nějaký ten ventilátor na větrání, když by se ukázalo, že vlhkost bude větší než je zdrávo. Za pytle dávám ještě králičí... celý příspěvek >
Podzemní skleník (3 m hluboký) - světlo a teplota?, 7.2.2023
Nijak. Díky nezámrzné hloubce by to pod 0 klesnout nemělo. 4°C bohatě na citrusy v zimě stačí.
Prosím o název rostliny z Jizerských hor, 26.8.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Poznáte někdo tuto rostlinu nalezenou v Jizerských horách? Hádá mě protěž, možná protěž lesní. Ale nevygooglil jsem obrázek, abych se s ním zcela ztotožnil.
Jaký keř podél plotu, 12.4.2021
S dřínem souhlasím. Ještě bych přidal trochu kacířskou myšlenku - bambus. Ale s hlubokou pevnou ochranou, aby se nerozšiřoval do trávníku. Růst je rychlý a stříhat taky nemusíte.
Název rostliny, 30.10.2020
Že jste to Vy, tak ho nechám dorůst - teda jestli to ještě do zimy stihne :o)
Název rostliny, 26.10.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mohu požádat o název rostliny? Děkuji.
Jacaranda mimosifolia - napadení rostliny, 20.9.2019
No, ma smulu. Uz jsem ji radsi skalpoval. Aspon bude mensi a treba se i rozdvoji.
Jacaranda mimosifolia - napadení rostliny, 17.9.2019 Obsahuje fotku
Na stonku i řapíkách žakarandy se mi začala objevovat tato "hmota". Vypadá to jako rosol, ale je to pevný a strhnout se to nedá. Asi nějaká virová choroba. Máte s tím nějakou zkušenost a co na to použít? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika