Příspěvky uživatele - 29.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jsou to modřence?, 12.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, všem jenom jdu "nahlasit", ze to opravdu byly modrence:) - a co vic, vykvetlo jich opravdu hodne, a docela postupne, tak uz nam nekolikaty tyden delaji radost - prikladam fotku (v pravem hornim rohu uz jde videt i rasici pivonku, ktera... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 19.2.2020
Dobry den, mam podobny dotaz, jako zakladatelka tohoto vlakna. Rada bych vysadila zivy plot mezi nasi zahradku a pomerne frekventovanou cestu a nevim si moc rady, co vybrat. Mezi cestou a plotem (dratenym) je jenom uzky chodnik. Zahrada je v tom... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.2.2020
Teda pani Evo, ja zasnu! Miluju rajcata - to bude ohromna nadhera, tolik rajcat pohromade! Ale neda mi to a musim se zeptat - to z tolika rostlin zasobujete mistni skolku?:) Vzdyt to jedna rodina nema snad ani sanci vsechno zkonzumovat...?:) Ja,... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 19.9.2019
MNAM! A co ty lesni? Musi se presadit na podzim (na chalupu pojedeme asi az v rijnu) a nebo muzu i zjara?
Založení jahodového záhonu, 19.9.2019
Vladko, diky! Co se tyce skladovani, to me asi moc trapit nemusi - staci vypustit kobylky:) Jedina podminka je ta ranost, aby plodily pred prazdninama. Za sazenice bych byla urcite moc rada. Nez se dostanu do zahradnictvi, tak by taky mohly... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 13.9.2019
SPCH: pivonky mame bylinne - klasicke "babickovske ze zahradky". Sazela jsem je v pulce leta - vim, ze se to nedoporucuje, ale tehdy zrovna byly k mani, tak snad to preziji. Velke byly tak nejak normalne:) - kazda mela pekny trs - vysadbove jamy... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 13.9.2019
Muzu poprosit o doporuceni ranych, popr. poloranych odrud jahod? Chtela bych pro deti ted na podzim vysadit par rostlin, ale potrebuju, aby plodily co nejdrive, nez se mi rozutecou (deti) na prazdniny. Muzu sadit na misto s vicemene celodennim... celý příspěvek >
Je to dřín?, 16.8.2019
Diky. A taky je nějak zpracováváte? Já jsem zkusmo včera do jednoho kousla a bylo to strááášně kyselé - celkově mám kyselé ovoce ráda, ale tohle se fakt nedalo...:) Takže je dobré je den-dva nechat ležet, aby byly ke konzumaci? nebo je u nás... celý příspěvek >
Je to dřín?, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsme si pronajali zahrádku a jak se tím postupně "prokousávám", tak koukám, že v rožku je keř/strom, který neznám - podle internetu jsem to odhadla na dřín obecný. - Je to tak? Jedná se mi o to, jestli je to jedlé (není... celý příspěvek >
Co mi to zere bylinky?...a jak se toho zbavit?, 9.7.2019 Obsahuje fotku
jeste vkladam dalsi foto 
Co mi to zere bylinky?...a jak se toho zbavit?, 9.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, minulý týden jsem u sousedky měla "na hlídání" bylinkový truhlík a zdá se, že jsem si pak domů přinesla nezvané hosty (nebo jsem je měla doma už dřív, ale projevilo se to až teď - a že to šlo rychle, v průběhu pár dnů). Bylinky mám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika