Příspěvky uživatele - 230.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhulovy kvas je moc husty, 12.9.2019
Zapomněl jsem slovíčko "cukru"..přidal jsem 1kg cukru na 100l kvasu. Nejsem si jistý, jestli to nějak spolu souvisí. Jsem možná naočkovaný babskou pověrou, že v hustých kvasech jsou kvasinky líné.. ale ani bych se nedivil, kdyby zrovná na... celý příspěvek >
Marhulovy kvas je moc husty, 12.9.2019
My měli meruňky letos hodně suché. Kvas byl hodně hustý, dávali jsme enzym a kvas jsme ředili vodou... cca 3 litry na 100l a abych kompenzoval naředění cukrů v ovoci vodou přidal jsem 1kg na 100l. Po sedmi týdnech kvašení při 23°C stále nebylo... celý příspěvek >
Výtěžnost a cena, 10.9.2019
Bezva, díky za uzavření diskuze doplněním výsledku :-) Já se taky teď vrátil z pálenice s trochu větší výtěžnosti, 9l/100 při 50%
Výtěžnost a cena, 2.9.2019
Velmi hrubě: nateče vám 35 litrů meruňky, spíše trochu méně. (myšleno už naředěnou na cca 50%) Zaplatíte cca 300,- za litr 100% alkoholu, tedy ve vašem případě něco nad 5.000,-
Rozdělení zahrady plotem, 27.8.2019 Obsahuje fotku
Požadavek 5m a stálozelenost splní například bambus. Sám jich mám asi 14 druhů. Od půdokryvných až po vysoké 5 i více metrů. Musíte mít ale k bambusům vztah, na internetu a v diskuzích je plno negativních reakci k pěstování bambusů. Hlavní kritika je... celý příspěvek >
Obsah alkoholu ve kvasu, 24.7.2019
Souhlasím s panem Vysloužilem, do kvasu po přejetí bouřlivého kvašení nevrtat! Zavřít kvasnou zátkou a čekat na termín v pálenici. Snížení teploty po tom co dokvasí je sice hezká teorie, ale předpokládám, že nereálná praxe většiny z nás. Prostě a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika