Příspěvky uživatele - 155.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň Hollywod, 4.6.2021
Také jsem tuto odrůdu zkoušel a po několika letech odstranil.Plody malé, červené,nešly od pecky, spíš takové třešně než slivoně, chuťově naprosto mizerné až nepoživatelné.To i plané myrobalány u cest jsou lepší.Rovněž skončil jako palivové dřevo i s... celý příspěvek >
Farbaly, 16.9.2019
Ano mohu potvrdit, předloni na jaře jsem v jednom moravském zahradnictví kupoval dvě Farbaly z Kohaplantu původem z Řecka a obě uzrály stejně, ještě pár dní před Velkopavlovickou.Na dotaz co to je za odrůdu a co s tím mě bylo řečeno že nic a že... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 13.9.2019
O tyto dvě premiové odrůdy jsem se pečlivě staral a sledoval takže tato možnost je vyloučena.
Falešný Dapple Dandy, 12.9.2019 Obsahuje fotku
Dokládám fotografií svůj předchozí příspěvěk Flavoru Supreme jenž včera spadnul ze stromku.Tato žlutá kulička o průměru 3cm neodlučitelná od pecky je podle pana Venuty z Kadova Flavor Supreme.
Falešný Dapple Dandy, 10.9.2019
opravuji- zůstane
Falešný Dapple Dandy, 10.9.2019
Stromky označené cedulkou a prezentované prodejcem jako Dapple Dandy a Flavor Supreme jsem kupoval v zahradnictví v Kadově asi před třemi roky.Z toho prvního se letos v srpnu vyklubal Vanier a z toho druhého visícího ještě na stromku, něco žlutého a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika