Příspěvky uživatele - 92.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tatarova hruška, 4.3.2020
Dobrý den, Tatarovu hrušku mám v Nasavrkách u Chrudimi 500m.n. Je bez problémů
Jak vypudit krtka, 16.10.2019
Dobrý den.Chtěl bych vědět, zda má někdo na zahradě jak krtka, tak hryzce zároveň. Někde jsem vyčetl, že krtek je takový dravec, že sežere i mláďata ostatním hrabošům(dokonce tuším, že tam bylo napsáno "tygr čech"). Podle teto teorije je pro mně... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 11.9.2019
Dotaz po dvo letech. K čemu jste dospěl?
Globální oteplování, 1.8.2019
Každý vidí, že se mění počasí. Nedostatek vody, výkyvy teplot... Postrádám ale nějaké informace co u nás pěstovat s ohledem na tento vývoj.  Máme tolik výzkumáků (Mendelova univerzita,...), ale nikdo nepřijde s tím : sázejte ty a ty ovocné... celý příspěvek >
Třešně - hniloba, 25.6.2019
Když jsme byli děti trhali se u nás třešně po celých trsech. Koš byl za chvíli plný. Teď, když přijdu ke třešni je v trsu par třešní červených pár nedozrálých a půlka z obouch je nahnilá.To by se třešně měli zase stříkat proti nějaké hnilobě? Nebo... celý příspěvek >
Kohout, 20.11.2018
Dobrý den je nějaké plemeno kohouta, které kokrhá minimálně nebo vůbec. Chtěli bychom předejít problémům se sousedy při chovu slepic i s kohoutem. děkuji
Tlakový rozprašovač Lidl, 6.4.2018
V Lídlu jsem zahlédl tlakový rozprašovač na 5l. Udělám si radost a koupím ho. Na obalu pán krásně postřikuje kytky - paráda. Už jsem ho měl v košíku a pak mě napadlo se podívat na popisek na obalu. ...nevhodné na přípravky na ochranu... celý příspěvek >
Zimní napájení, 14.12.2017
Dobrý den Nemyslím na teploty -20, ale většina zimy je tak do -10. Tak by stačil výkon topítka na nějakých +12st a to by zas nemělo být tak energeticky náročné. Slepice mají vodu v kurníku, tam nezamrzne. Ale cachtalové indického běžce potřebují... celý příspěvek >
Zimní napájení, 14.12.2017
Dobrý den nemá někdo vyřešeno zamrzání napájení pomocí solárního panelu? Mám představu něco na způsob světel napájených solárním panelem. Kde místo světla by bylo nějaké slabé topné těleso, které by přihřívalo vodu v napáječce aby nezamrzala.... celý příspěvek >
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 5.9.2017
dobrý den není to nahodou LUFA?  Z přezrálých okurek se dělá houba. Viz.: wikipedie PzN
Oprava zahradní houpačky, 16.8.2017
Dobrý den sedák a opěrku jsme nahradili dřevěnými latěmi přišroubovanými ke konstrukci klasickými vraťáky.
Rajčata ve stavebních vědrech, 30.1.2017
Dobrý den jako knot se dají využít dámské punčocháče. Vyzkoušeno a funguje.
Lepové desky, 24.1.2017
Používáte někdo lepové desky proti škůdcům na zahradě? Osvědčili se Vám? Zatím jsem je úspěšně používal jen doma proti molici.   Nevíte někdo, čím se dá doma obnovit lepící vrstva? Co je to za lepidlo, že nevysychá? Případně, kde se dá... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 1.12.2016
Dobrý den vyčetl jsem, že se muchovníky dají roubovat na jeřabiny. Budu zkoušet příští rok. P.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika