Příspěvky uživatele - 195.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštanovník jedlý - choroba, 12.6.2021
Kaštan jsem dával do směsi zahradního substrátu a hlíny. Štěpování kousek nad zemi. Přihrnuto mulčovací kůrou, a na zimu byl schovaný v textilii. Zkusím odhrnout kůru aby měl větší sucho. Okolo stromky jsou v pořádku. Letos byla zima delší, tak si... celý příspěvek >
Kaštanovník jedlý - choroba, 8.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu s 8 měsíců zasazeným kaštanovníkem. Teď na konci května se na něm objevily skvrny viz. obrázek. O jakou se jedná chorobu a jak se proti ní bránit. Předem děkuji
Plíseň na listech cukety, 21.6.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce. Nemyslela jsem to bílé "žíhání", ale právě ty žluté okraje listů. Bohužel to vypadá že už žloutnou celé listy, přiložím fotografie. Druhá cuketa je v pořádku, mají stejné podmínky. Přikládám foto vlevo list cukety co je v pořádku a... celý příspěvek >
Plíseň na listech cukety, 21.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jakou nemoc má cuketa na obrázku, případně co s tím. Máme ji ve skleníku vedle okurky a jiné cukety které jsou zatím v pořádku. Děkuji
Popraskané plody a plíseň u žlutého hruškovitého rajčete?, 10.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu, poprvé jsme letos pěstovali rajčata, nestříkali jsme. Červená rajčata nám vzala plíseň, všechny rostliny jsme zlikvidovali. Vedle nich jsme měli žlutá malá, a ta vypadala OK až na to že popraskala, ale to jsem se dočetla že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika