Příspěvky uživatele - 63.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vedení révy, RH nebo na víc pater?, 11.9.2019
Pardon, špatně jsem to po vás přečetl. Místo nebo jsem četl a, proto mi to nedávalo smysl. No, ono to Nero vykopat nebo přeroubovat není takový problém. Jde o to, že ty Nera jsou už několik let staré hlavy, které jsem sadil ještě v době, kdy jsem... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 11.9.2019
Já tomuto pohledu rozumím, možná to mám ale jinak než ostatní, pro mě a myslím, že nejen pro mě jsou právě ty pěstitelské vlastnosti naprosto zásadní a jestli má bobule nosík nebo ne a jestli je pruhovaná mi nepříjde vůbec zásadní oproti tomu jestli... celý příspěvek >
Vedení révy, RH nebo na víc pater?, 11.9.2019
Nerozumím? Protože přesně takto jsem to udělal. Jde mi o to že př. rok budu stříhat a chci se rozhodnout jak to v dalších letech vést.
Solaris, 9.9.2019
Použil bych v př. sezóně listové hnojivo s mikroprvky.
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 10.6.2019
Já jsem zatím stále bez nejmenšího poškození, kari síť funguje. Protože mají letorosty už metr, tak jsem je přeskládal a místo A je teď mám do Y, nahoře jsem je naohýbal o 30st směrem ven aby letorosty mohly růst a nechytaly se o kari síť. za mě... celý příspěvek >
Broskev žloutne, 4.6.2019
Chci se zeptat, dneska jsem si všiml na mladé broskvi i nekratince že jí pomalu začínají žloutnout listy. Listy ale nevypadají tak jako na fotce tazatele nade mnou. Jsou jednolitě sytě žluté, z obou stran a žilnatina je stejně žlutá jako plocha... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 4.6.2019
3letá sazenice Nero a Krystal, na každém z letorostů má nasazen minimálně 1-2 hrozny. Kolik tam toho nechat a na kterém letorostu? Předpokládám že nechat ty co jsou největší a přitom nejblíž hlavě. Ale kolik celkově na keř? Bude to moje první úroda,... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 2.6.2019
Jak u vás, už vám réva kvete? Co zdavotní stav a srážky (odrůda a lokalita?) U mě zatím Nero a Krystal cca půlmetrové letorosty, násada hroznů pěkná, zdravotně zatím bez problémů. Nově zasazené hlavy až na jednu sazenici Talismanu, kde se... celý příspěvek >
Slahouny, 31.5.2019
Děkuju za odpověď. Předpokládám že vedlejším efektem zaštípnutí bude to, že se na čas pozastaví růst tohoto letorostu než vyžene zálistek a rostlina dá víc energie do ostatních, zatím méně vyvinutých a kratších letorostů. Je to tak?
Slahouny, 30.5.2019
Dneska se mi podařilo při vyvazování letorostů na 2-3 letých hlavách 2 ze 6 letorostů zlomit někde za 4-5 listem. Pod místem zlomu jsou nasazené 2 hrozny. Nechat tak a doufat že z některého místa vyrazí zálistek a ten bude pokračovat dál a nahradí... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 25.5.2019
Nefotil jsem to. Není na tom moc co fotit. Prostě 2 plotny kari sítě zapřené proti sobě do tvaru A s vrcholem nad středem keře. V tuto dobu v minulých letech jsem už byl totálně ožraný od vysoké a keře strádaly a nerostly. Letos zatím beze škod. Klep... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 25.5.2019
Letorosty mají už místy 30cm a zatím žádný okus. Mezitím dosazeno dalších 5 hlav a opět rovnou zasíťovány. Zatím spokojenost. uvidíme jak to bude dál až letorosty přerostou výšku kari sítě a vršky budou nad ní, nechráněné. V každém případě se mi už... celý příspěvek >
Špendlíky, 25.5.2019
Naprosto entuším proč pořád někdo řeší výtěžnost. COpak potřebuju mít desítky nebo stovky litrů pálenky? Na co proboha? Mám málo kvasu? Přisadím o strom navíc. V čem je problém? Daleko důležitější je chuť a jemnost než jstli vypálím 10 nebo 13... celý příspěvek >
Špendlíky, 25.5.2019
Proč řešit přes Holovousy, když pravé špendlíky rostou na Moravě a navíc se dají běžně koupit jako mladé stromky připravené pro nasazení? Já mám na zahradě špendlík starý asi 10 let a letos jsem sadil nový. Jinak nesouhlasím s tím že špendlík nemá... celý příspěvek >
Černé tečky na ještě zelených plodech, 25.5.2019
Ahoj, snad nezakládám duplicitní téma, hledal jsem ale nenašel, tak to zadám znovu. Mám na mladých trnkách a na špendlíku, na mladých, ještě pár mm plodech černé tečky. Cca na 50% všech plodů. Na listech jsem si nevšiml žáného škodce ani projevů... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika