Příspěvky uživatele - 250.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zachranit vysoke polehle jalovce?, 26.3.2021 Obsahuje fotku
Prosil bych o radu. Pred mnoha lety jsem koupil (mozna domnely) Juniperus 'Skyrocket', abych je dal do rady vedle garazoveho stani. Par let rostly hezky, ale zjistil jsem, ze byla chyba ze nemely jen jeden terminal, v zime se pokazde rozlezly a... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 16.1.2020
Jojo, rizkuju taky o 106, nicmene jsem takovy lajdak, ze rostlina bud zajde suchem nebo preroste ve skupine a uz skoro ani nejde presadit. To je ostatne i pripad tech dvou cyprisku 'Yvonne'. Celkem byly 4, prvni jsem presadil, u druheho jsem si pri... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 15.1.2020
Ono asi dost zalezi na vlastnostech zeminy, u nas je docela soudrzna, takze jsem vse poradne zalil, jeste to parkrat udelam a pak to do bagroani necham par dnu. Juta je dobry napad, ale vsude ke koupi vidim jen pytle, kde se da v Praze rozumne... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 15.1.2020 Obsahuje fotku
Pokusim se v ramci mych moznosti, snad zachranim alespon nejake koreny. Potreboval bych si udelat predstavu jak velky a jaky korenovy system ty tisy a cyprisky maji. Asi se uz opakuju, ale kdyz se vybagrovaly ty cyprisky kvuli stavbe, tak mi... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 13.1.2020
Cyprisek pestovany do koruny jsem videl nekde na Krete. Mam uz 2 takto predpestovane 'Yvonne' u terasy, postupne orezavam spodni vetve, nyni se pod nimi da projit, ale stale jsou to takove 3 metrove "metlicky". Dneska jsem trochu prorezal... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 13.1.2020
Dekuji, jste laskava. Mate nejakou predstavu korenoveho systemu tisu a toho cyprisku? Bude tomu skoro rok co jsem vybagroval asi 20 nejakych obycejnych cyprisku laws. (branily stavbe) a bagr to tahal ven jako kdyby nemely skoro zadne koreny, jen... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 12.1.2020
Mam nekolik rostlin, ktere potrebuji kvuli zahradnim upravam presunout, idealne bagrem, na rucni kopani to moc nevidim. 1) tis cerveny, stari cca 10 let, pravidelne strihany v zivem plote, rozmer VxSxH 1,5x1x0,5m, okolo jsou dalsi tisy, ktere... celý příspěvek >
Rostlina "vodni pumpa", 8.9.2019
Aktualne realizuji zahradni stavbu, ktera je zahloubena do zeme cca 2m, u hranice pozemku (jedna se o odlitek z betonu). Problem je v tom, ze stavba sousedi se silnici, bohuzel v nejnizsim miste, tzn. kdyz hodne zaprsi, tak po silnici tece hodne... celý příspěvek >
Popínavka Vistárie - podmínky pěstování, 2.6.2019
Dekuji za reakci. Pul metru... tam co jsem ji chtel je u domu chodnicek, myslel jsem, ze ji strcim skrz dlazebni kostky (a ty budu postupne odebirat jak bude mohutnet; zatim by misto jedne kostky sla nejaka zelezna vypln a kacirek). Vedle je... celý příspěvek >
Popínavka Vistárie - podmínky pěstování, 1.6.2019 Obsahuje fotku
Dovolim si ozivit stare tema. Zvazuji, ze necham porust Wistarii velky vikyr v 1. patre (je siroky asi 5m, zelena/ruzova barva na obrazku). Tedy, zasadil bych ji u jedne ze sten a nechal ovijet nejake zelezo (pasovina, roxor, atd.) az vyroste cca 6m... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika