Příspěvky uživatele - 234.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tonik🍎 plus M200, 2.2.2024
Hrobaři, Hrobaři... Ta podnož je M200. Vy to neumíte ani správně opsat... Hlavně že opět útočíte na Korzára. Tak kdo je ten moula co ničemu nerozumí, Hrobaři?
Degustácia Holovousy, 1.2.2024
Raději dutá hlava než nemít koule, Náčelníku Dutý Šourku. Korzárovi se za toho "moulu" omlouvám místo vás, Hrobaři.
Degustácia Holovousy, 31.1.2024
Hrobaři, označujete Korzára za "moulu co ničemu nerozumí", a vy ani netušíte, že odrůda Tonik M200 nejestvuje. M200 je podpník, mudrlante. Tak dočkáme se té omluvy, Hrobaři? Snad rozumíte...
Degustácia Holovousy, 31.1.2024
A to je důvod, Medicinmane, nazvat Korzára "moulou, co ničemu nerozumí"? Proč jste na Korzára zaútočil, Hrobaři? Máte koule odpovědět nebo ne?
Jak ořezat javor, 31.1.2024
Potřeba majitele je jedna věc, potřeba stromu druhá... Ten kdo ten javor "řezal", by si zasloužil nařezat. Nebo spíš nafackovat...
Degustácia Holovousy, 30.1.2024
Poroučet můžete leda tak sám sobě, Hrobaři157. Odpovědi na otázku proč je pro vás Korzár moula co ničemu nerozumí se evidentně nedočkáme. Koule nejsou... Zato hřebíků máte spoustu.
Degustácia Holovousy, 29.1.2024
No, když myslíte... Tak vzkvétejte dál...
Degustácia Holovousy, 29.1.2024
Hrobaři 157, lžete, na nic jsem se Korzára neptal. Naopak, otázka se týká vás : Proč jste Korzára označil za moulu, co ničemu nerozumí? A proč na něj znovu útočíte? Budete mít koule odpovědět? Tipuju že sotva, spíš očekávám další výlev arogantních... celý příspěvek >
Degustácia Holovousy, 27.1.2024
Omluvte se Korzárovi, Chárone, za své nejapné a dehonestující poznámky na jeho adresu.
Degustácia Holovousy, 26.1.2024
Ztrácíte nervy, Chárone. A váš slovník je vaší vizitkou... Až se doklepete zuřivostí, zkuste odpovědět na otázku: Kde berete tu drzost označit Korzára za moulu, co nic neumí?
Degustácia Holovousy, 25.1.2024
Takže to za vás zhrnu: Korzár je moula, který nic neví. Já jsem trouba. A vy jste... hmmmm...vy jste podle mně Cháron. Převozník do záhrobí. Samozřejmě výsostně pozitivní. Na lodičce vezete... tohle fórum. Tak šťastnou cestu, Chárone. 👍
Degustácia Holovousy, 25.1.2024
Ještĕ že jsou tady moudří lidé vašeho formátu, pane. Kteří to nám hloupým troubům a moulům vždy náležitě vysvětlí. Jen tak dál, pane. Udržujte úroveň tohoto fóra, pokračujte ve svém poslání. Možná pak budete poctěn tím, že to tady jako poslední... celý příspěvek >
Degustácia Holovousy, 23.1.2024
Pane Korzáre, když vynecháme nesmysly typu slupka, kyselost, vůně, vzhled atd. a ponecháme to hlavní, to jest chuť, šťavnatost a konzistencii, tak vítězem je UEB 5130/1 a Orion... Zajímavé...
Počasí, 20.1.2024
...vertreiben...
Počasí, 20.1.2024
Bestatter der Forum vetreiben sich die Zeit...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika