Příspěvky uživatele - 96.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nerozvíjí se mi listy u Lopatkovce, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám velikou prosbu. Mám již léta Lopatkovec. Byl veliký a krásné velké listy. Najednou začaly žloutnout listy, usychat špičky, a co nejhůř nerozmotají se mu nové listy. Vždycky jenom jedna polovina. Vyráží nové a nové listy, dokonce i... celý příspěvek >
Kombinace postřiků, 3.5.2020
A ještě jedna otázka. Jako mulč pod tyto stromky bude asi vhodnější sláma než kůra z jehličnanů, že?
Kombinace postřiků, 3.5.2020
Dobrý den, jsem začínající zahrádkář. Mám několik jabloní, švestku, meruňku, broskev, hrušku, třešni, vinnou révu, maliny, ostružiny a nashi. Vše cca 3-5 let staré stromky. Můžu kombinovat Talent+Kuprikol (Champion)+Mospilan v jednom postřiku, teď po... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 13.9.2019
Je to možné, připadá mi, že ty černé skvrny vznikají v místech, kde se rajčata dotýkají navzájem, větvičky nebo listu. 
Choroba rajčat, 7.9.2019
Hrubky mi v příspěvku neřešte, teď jsem si to přečetl pořádně, díky :)
Choroba rajčat, 7.9.2019
Dobrý den, všek děkuji. Zajímavý je, že máme více druhů rajčat: Tornáda F+1, datlové (ale už nevým jaké přesně), pak nějaké keříkové 2x a černé rajče. Skvrnitost je pouze na těch Tornádech a k tomu ještě na zralých a ne na všech, to co jsem fotil byl... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 6.9.2019 Obsahuje fotku
Další foto.
Choroba rajčat, 6.9.2019 Obsahuje fotku
Tady jsou listy. Ze začátku jsem myslel, že to bude tím, jak byla rajčata hustě u sebe, že je to otlačené, ale nevím nevím :)
Choroba rajčat, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, co mi ničí rajčata? Plus listy jsou stočené. Děkuji. 
Je to plevel?, 7.7.2019
V seznamu ji nemám, tak půjde pryč, ale pár si jich tam nechám. Děkuji za radu!
Je to plevel?, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám prvním rokem květnatou loučku a roste mi tam i tato rostlina. Je to plevel nebo něco kulturního? :) Děkuji.
Je to plevel?, 16.6.2019
Děkuji všem za radu!
Je to plevel?, 16.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám prvním rokem květnatou loučku a roste mi tam i tato rostlina. Je to plevel nebo něco kulturního? :) Děkuji. 
Co je to za plevel?, 24.9.2018
Tak Starane forte na něho neúčinkoval. Účinná látka musí být CLOPYRALID. Bofix ho do 3 dnů spálil :) 
Co je to za plevel?, 14.9.2018
Děkuji za rychlou reakci. Včera jsem to vzal Staranem forte, tak snad to zahubí Ještě jednou děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika