Příspěvky uživatele - 168.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výrůstky jabloně, 31.7.2023
Díky za reakci. První dotaz byl můj, nyní už jsem registrován.  Jabloň je velmi stará, pamatuji ji jako dítě, když jsme chalupu koupili a to byl rok 1985. Téměř určitě to nebyla podnož. Měla dříve 2-3 velké symetrické větve, jedna šla tuším... celý příspěvek >
Výrůstky jabloně, 30.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat, co znamenají tyto výrůstky na kmeni velké staré jabloně? Nechat je tam? Nebo uříznout? Jsou to neužitečné plané větvičky, nebo by šly třeba naroubovat najin kmínek, nebo nechat zakořenit? Děkuji 
Řízkování maliníku - hnojení, 28.3.2021
Dobrý den, nemá tu prosím někdo zkušenost se zakořeňováním řízků maliníku. Nemyslím řízky kořenové, ani odkopky. A už nemám na mysli černé ostružiny. Před 3 lety jsem zakoupil v zahradním centru sazenici maliníku. Odrůdu jsem si bohužel nepoznačil a... celý příspěvek >
Žloutnutí listů břízy, 20.7.2020
Dobrý den, rád bych se s vámi poradil, nasadil sem letos na jaře vzroustlou břízu, od přesazení z konterjneru vše v pořádku až v tomto měsíci se začaly objevovat žluté listy - můžete prosím poradit čím by to mohlo být? děkuji
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 2.2.2020
super poznatek chtel jsem si ultrazvuk zakoupit ale asi ne
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 23.9.2019
Dobrý den, měla jsem stejný problém, pomalu nám pcháč zaplavoval vysetý trávník. Mechanické odstraňování je zbytečná práce, jelikož má dlouhé kořeny.Koupila jsem postřik Lontrel, pcháč je fuč, trávník zůstal zelený a už se krásně zahustil. Ať... celý příspěvek >
Padlí na habrech, 18.9.2019
Dobrý den, před rokem jsem vysazovala habry na živý plot, cca 80 cm velké. Habry skoro vůbec neporostly a v srpnu jim téměř všechno listí zhnědlo. Zalévala jsem dost, jsou i zamulčované. Teď jsem si všimla, že jsou téměř všechny napadené padlím.... celý příspěvek >
Plíseň na "dece" kvasu?, 3.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem po pár dnech mrkl na kvas a na povrchu je jakoby plíseň nebo co. O co se prosím jedná a jak to mohlo vzniknout?Kvas je celou dobu uzavřen v bečce šroubovacím víkem. Díky za odpovědi
Strupy na plodech, 29.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych věděl co je to za chorobu, jsou to hnědé, vystouplé strupy různé velikosti. Postihlo to většinu plodů. Jaká je proti tomu ochrana?
Přehuštění koruny, 21.5.2019
Dobrý den, po výchovném řezu slivoní, který byl proveden při rašení a po období velmi deštivého počasí mi na slivoních vyrašilo strašně moc nových výhonů, hotová džungle v koruně i na kmenu, přírustky už teď někde i 50 cm... Loni se nic takového... celý příspěvek >
Opad květů se stopkou, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se dozvěděl od nějakého znalce, z jakého důvodu mi při odkvétání opadávají celé květy i se stopkou u trnek
O jakou chorobu se jedná?, 18.6.2018
Takže pomůže postřik při nalévání pupenů jako při puchrovitosti, např Kuprikol?
O jakou chorobu se jedná?, 18.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, ví někdo ze zdejších odborníků o jakou chorobu se jedná a co s tím? Jsou to takové hnědé, různě velké jakoby strupy. Předem díky za rady 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika