Příspěvky uživatele - 175.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Na všech PIWI sortách (cca 15 ks) masivně peronospora, i na nějaké té liščině! Ošetřováno standartně proti plísni i padlí. Zóna kolem hroznů a hrozny jsou OK. Poslední přírůstky jsou hyn. Před cca týdnem u nás napršelo za 24 hodin 47 mm, pak přišla... celý příspěvek >
Co je to za ovoce, 17.7.2019
Jo?
Co je to za ovoce, 17.7.2019
Mirabelka a špendlík není totéž. Mirabelka je žlutá kulatá, špendlík je žlutá švestička.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.7.2019
Ale stejně nejpřesnější je Deltastop CP. U mě vrchol deset dnů před AMETEm. Za poslední asi týden se chytili jen tři.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.7.2019
Pro HK: e-agri poč. kladení         92 % poč. líhnutí           80 % AMET poč. kladení        ... celý příspěvek >
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 20.6.2019
Pirimor tam nemá jen tu smrt. Je zvlášť nebezpečný pro včely a vysoce toxický pro vodní organismy.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 13.6.2019
Nemám. U nás se vůbec nevyskytují. Teda ty skvrnité na hrušních.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 13.6.2019
Tak jsem si liboval, že postřik Integrem proti obaleči bude stačit, ale musel jsem jabloně stříknout ještě Reldanem, protože se objevily mšice, opravdu hodně mšic. Takže mám první generaci ošetřenou až až, a zbývá jeden jediný postřik na konci... celý příspěvek >
Identifikace brouka, 10.6.2019
Larva slunéčka. Takže OK.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 6.6.2019
Jen tak pro zajímavost.  Dnešní noc se chytilo 35 samečků obaleče...
Postrek révy pred kvetom 2019, 6.6.2019
Včera jsem sttříkal Acrobat + Sercadis. Dá se použít Acrobat + Talent nebo Topas. Plíseň révy + padlí révy.
Mandelinka, 4.6.2019
Ještě jsem nestříkal, čekám na líhnutí, ale dělal jsem pokus: Mospilan funguje, Decis vůbec.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 30.5.2019
Bude pěkně, obaleč jablečný začne létat zodpovědně a předvídatelně. V HK vidím postřik 5. - 10. června.
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 3.5.2019
Tři až čtyři týdny po odkvětu Talent, Horizon, Dithane. Aspoň dvakrát po deseti dnech.
Kroucení listů hrušně, 2.5.2019
Vidím meru hrušňovou (na první fotce nahoře) a asi i roztoče (puchýřky). Mera hrušňová je docela bestie. Vertimec na oboje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika