Příspěvky uživatele - 210.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Těsnění bloku motoru HQ36, 6.12.2021
Díky za reakci. Koupil jsem tedy nekorozivní vysokoteplotní tmel Copper XS, 85g za 109 Kč. Pístní kroužek koupit nelze, nechám tam tedy ten původní. Nová ložiska jdou taky nasadit rukou a na jednom videu na YT jsem viděl, že to taky pán sundává... celý příspěvek >
Sekery fiskars - husqvarna - gardena, 6.4.2021
Já osobně používám pouze Fiskars. Tak nějak mě nenapadne se koukat po jiných značkách. První Fiskars sekerku jsem koupil v Praze na Náměstí Bří Synků u Rouska tak v roce 2000. Byla ještě celočerná bez oranžové rukojeti. A slouží dodnes. Od té... celý příspěvek >
HQ 268 zhasíná, 18.12.2019
Zdravím, u zhasínající pily bych taky začal tím zapalováním. A to z toho důvodu, že je to nejjjednodušší. Nic se nikde prakticky nenastavuje. Jen musíte sehnat někoho, kdo vám zapalování půjčí. Zapalování je společné pro mnoho typů pil HQ (240R,... celý příspěvek >
Vyčištěná karburátoru Stihl FS 460, 2.9.2019
Já jsem takový technický amatér, i když dlouhodobý. Jak podle Vás čistit klasický (mechanický) karburátor? Co je na mém popisu špatně? Napište mi, prosím, jak čistíte karbec Vy. Rád se poučím (a to myslím upřímně). Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika