Příspěvky uživatele - 79.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
Máte to nádherné, jste evidentně profík (a máte mnoho času), což se o mě říci nedá. I Vy tam ale po zalití máte "krustu", takže okopávání je nutnost. Z lenosti asi zkusím tu svislou drenáž, ale musím vyřešit, jak zabránit vstupu hlodavcům, aby to... celý příspěvek >
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
Tak on je trávník a "trávník" - ten můj je dost na jílu. Co se týče té drenáže - máte jí tam svisle, nebo vodorovně? Nepadají Vám tam zvířátka? Tato varianta mě velice zajímá...
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
Dobrý den, o něčem takovém jsem též uvažoval, jenomže jsem zase někde četl, že okolo kmenů by se neměly stromy okopávat, tak jsem myslel, že bych tuto "vsakovací jámu" udělal těsně vedle kmenů, jenomže to není příliš estetické řešení. Nezkoušel jste... celý příspěvek >
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
Dobrý den, v literatuře se píše "Při zálivce ovocných stromů dáváme na každý 1m2 půdy 30-40 l vody". Bohužel již blíže nespecifikují, jak určit, kolik metrů čtverečních mám pod stromem zalévat a za jaké období. Obecně se uvádí, že strom má kořeny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika