Příspěvky uživatele - 226.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký totální herbicid?, 23.8.2020
Zeptat se tech služeb.
Plastový kompostér a žížaly, 7.9.2019
Ono totiž žížaly skoro vymřely. Dřív bylo při rytí přežížalováno a dnes vidět žížalu je vzácnost. Žížaly lezou na povrch půdy když se do ní zapíchne na 50cm fáze 220V. Žížaly stojí v pozoru nad povrchem půdy. Když se dají do kompostu není to ničení... celý příspěvek >
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Rajčata venku 31.8.2109 550m nm.  Nasazeno do díry kde byly dané jen dvě hrsti domácího kompostu. Žádný hnůj. Přihnojené 2 x kristalonem. Dobrá zálivka. Rajčata tak pěstuji opakovaně na stajném místě 3 roky a stále dobré výsledky. Je to... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 29.7.2019
Že stromy dýchají i kořeny mně nebylo moc známé. Pod tou folliíí by asi všechno shnilo. Pod neproustnou černou folií jsem měl jahody a byly velice pěkné a zkoušel jsem pod folií brambory a uvařily se.
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Určitě mulčuji.
Opatření v sadu proti suchu, 28.7.2019
Strom zalít a půdu přikrýt nepropustnou foliií. Mohlo by to vláhu déle udržet? Co by to udělalo?
Opatření v sadu proti suchu, 28.7.2019
Bude asi větší sucho. Přejít na pěstování vinné révy, ale co to bude dělat v zimě, jestli to nezmrzne. Stromy mně také schnou.
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Se změnou klimatu dochází u mně na zahradě k tomu, že udržet stromy, zeleninu atd. je čím dál obtížnější. Loni mně uschnuly 2 broskve v horní části mírně svažité zahrady. Měl jsem podezření na hraboše, ale stromy prostě uschly. Nikdy jsem žádné... celý příspěvek >
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Rozměl jsem tomu tak, že se vzrostlá sazenice zasadí do díry hluboké 50cm a kouká jen vršek rostliny. Tím si sazenice na vytvoří rychle na stonku mnoho kořenů. a rychleji a lépe roste. 
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Někde jsem v diskuzi četl, že sází rajčata do hloubky 50cm, že se nemusí tak často zalévat.  Logiku to má, ale dělá to někdo a s jakými výsledky? Děkuji.
Co utáhne kompost, 22.7.2019
OK. Rozšířil jsem záhon rajčat do vedlejšího trávníku a nestačím se divit. Rostou asi 4 x bujněji. Ouhor to je super hnojivo a zadarmo.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika