Příspěvky uživatele - 11.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presenta, 15.10.2019
Alebo potrebuje Presenta oproti iným odrodám špeciálnu technológiu na varenie povidiel? Tak mi ju prezraďte nech som múdrejší. To já nevím. Povidla vařím od roku 1980 dvěma způsoby.  Třetí způsob- v kotli s mícháním celou noc jsme opusili... celý příspěvek >
Výtěžnost a cena, 2.9.2019
Ač to někteří neradi slyší, rozdíl výtěžnosti v desítkách procent bývá i v závislosti na použité destilační aparatuře
Nemoc švesty, 2.9.2019
mám ty suché větve prořezat Ano aplikovat nějaký postřik? Nejdřív po opadu listí.
Zavlažování stromů - dávkování vody, 2.9.2019
musím vyřešit, jak zabránit vstupu hlodavcům Od hrabošů mám, provrtranou celou zahradu, ale do drenážek nelezou (na rozdíl od škvorů a slimáků). Asi nemají rádi pravidelnou koupel. Nicméně otvory v hadicích zakrývám. 
Ochrana proti hryzcovi, 2.9.2019
Hryzci žerou kořeny v tomto pořadí: Typové podnože jabloní, semenáče jabloní, podnože hrušní, slivoňové podnože, myrobalán (ten jen výjimešně). Zatím mi nesežrali semenáče meruňěk a broskvoní. Obávám se, že kořeny stromků se naučili žrát i... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 2.9.2019
Ať se jedná o cokoli, jakákoli parazitická choroba rajčete nebrání v jejich konzumaci, pokud jsou polody vzhledově a chuťově normální.  Naopak saprofytické plísně, napadající sklizené, častěji poraněné plody, jsou zdravotně rizikové.
Skutočne rezistentné odrody, 29.8.2019
Je to tak. Rezistence znamená odolnost (odpor). A to je pojem relativní. Každý organizmus je proti patogenu nějak odolný, některý víc, jiný méně. A platí to v medicíně stejně jako ve fytopatologii. Při vysokém stupni rezistence se samozřejmě stává,... celý příspěvek >
Skutočne rezistentné odrody, 29.8.2019
Jestli je hledání a pěstování odrůd rezistentních proti houbovým chorobám reálná budoucnost nebo slepá ulička, to s jistotou nevíme. Nicméně snaze o co největší omezení nutnosti popužívat chemii fandím. Může to někdo považovat za populizmus, podle mě... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika