Příspěvky uživatele - 185.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 12.6.2008
Cestu zpět určitě najdou. Vloni, než jsem zjistila co to je za hnus, jsem to jednou udělala také. Jejich sliz je hutný a působí jako anestetikum. Najdou si mládě, potáhnou mu bříško slizem a prokoušou se dovnitř. Lesu jsme ani jedna nepomohly.
Slimáci, 11.6.2008
Letos už sundáváme španělské slimáky i ze dveří a dokonce ze záchodového prkénka. Našich pár šedých slimáků mi vůbec nevadí, ale ta oranžovo-hnědá hrůza mě děsí. Nikdy se mi nic živého neprotivilo, ale teď se štítím i těch nejmrňavějších. Jak se... celý příspěvek >
Slimáci versus hlemýždi, 11.6.2008
Kachny a ježci stačí na naše slimáky, ale těchto španělských oblud se štítí, nebo snad i bojí. Vloni, kdy se na naší zahradě objevili poprvé, jsem zničila sbíráním několik párů zahradnických rukavic a pak mi manžel mi udělal sbírací... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika