Příspěvky uživatele - 208.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování raných rajčat v nádobách, 26.9.2019
Tento rok bol výnimočný, celkovo sa mi hlavná úroda vonku oneskorila temer o mesiac oproti minulému roku pre mimoriadne studený máj. Von vysadené rastliny mi začalili dozrievať až koncom júna, kvetináčové síce v apríli, ale to boli tie z novembrových... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 21.9.2019 Obsahuje fotku
Ja som otrhala vonku asi 50 % zelených veľkých zdravých rajčín, ktoré majú šancu dozrieť do dobrej chuti vo vnútri. Posledné 3 noci bolo nad ránom pri zemi okolo 2 stupňov. Tie čo som nechala vonku (hlavne všetky cherry a koktejlové vyzerajú zatiaľ... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 18.9.2019
Zaujímavé že vám tak dlho Vilma vydržala, podľa popisu je to kríčková- teda determinantná zakrslá odroda a tie obyčajne odrodia svoje a rastliny odídu. Mne vlani Vilma pestovaná na balkóne odišla medzi prvými- ale to som mala všetky rajčiny napadnuté... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 7.9.2019
To krútenie listov je len fyziologické, reakcia na prudké zmeny a výkyvy v počasí, najmä horúce dni, niektoré odrody sú na to citlivejšie. Alternáriu na vašich listoch nevidím, ale spodné ste mali otrhané, takže ju nevylučujem. Koncom leta a... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 6.9.2019 Obsahuje fotku
Paráda a vyzeral u teba pomerne úrodný. semienka mám už vykvasené, skúsim dať na budúci rok, pestovali ste niekto aj Gigantomo F1? Možno aj ten by som skúsila.Pridávam foto z tohoročného Agrokomplexu.  Vladimíre ako chutnali tie rajčiny odo... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 6.9.2019
Najskôr to vyzerá na Alternáriovú škvrnitosť v pokročilom štádiu, chcelo by to ale ešte foto listov.  Eva T
Adenium, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Pred pár dňami mi prvý krát rozkvitlo trojročné Adenium, dopestované zo semien objednaných v Neoseeds, malo byť pôvodne plnokveté, tuším Adenium Obesum Petsayrung, ale kvet má jednoduchý. Eva T
Rajčata 2019/2, 4.9.2019
Vladimíre a neporovnával si chuť s tou Auriou, čo som priniesla- síce len 1 plod, mne sa zdala z nich najúrodnejšia, rada by som vedela tvoju mienku, zrejme ju zaradím aj na budúci rok, okrem iného aj pre exotický vzhľad plodov a okrem nej ešte jednu... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 4.9.2019
Milane, pridávam pár skúseností- tých chorôb rajčín je strašne veľa, dosť ťažko sa niekedy určujú, ozaj by bol najlepší rozbor. Mne to vlani zdecimovalo úrodu na polovicu, na akosti plodov sa to neprejavilo, až v septembri. Sama som pátrala na nete... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Dnes som bola na návšteve u Vladimíra na jeho záhrade v Brne. Počasie našťastie s dažďom počkalo kým som sa pokochala jeho rajčinovým kráľovstvom, niečo pofotila a podegustovala. Zaujali ma najmä jeho španielske bifteky. Väčšina mala bohatú násadu... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Lucid Gem, Amana Orange a Ananas Noire mám zo slov. Webu, Eva Amisch Stripe, Cour d´Bue Bicolor a ďalšie z belgického, Captain Lucky a Flame od Matela a ešte Orange russian 117 a Fresu od Vladimíra. Všetky sú tiež nehybridné, takže možno z nich brať... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 27.8.2019
Vyzerajú super, verím, že aj dobre chutnajú. Žiadne zelené srdce nemám v databáze. To Reinhard´s Green Heart pôsobískvele kontrastne na tanieri, dúfam, že aj tak chutná. Ja mám tento rok zo zelených biftekov vysadené Captain Lucky, ktoré je navyše na... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 26.8.2019
Vladimíre, ako sa volá to zelené srdce?    Eva 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika