Příspěvky uživatele - 186.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrobalán, 17.8.2020
Prunus Cerasifera Nigra mám druhým rokem. Na jaře má bohatou násadu květů, ze žádného ale nemám plody. Květy vždy po odkvětu zaschnou a opadají. Čím to může být?
Přesazení hortenzie, 9.10.2019
Kousek od Brna, taky tu pěkně pršelo. Díky za reakci!
Přesazení hortenzie, 8.10.2019
Ráda bych ještě v říjnu chtěla stihnout úpravu stávajícího koutu v zahradě. Něco z okrasných trav přesadit, koupit trvalky a cibulky jarních květin. Na cibulky je ideální období. Ale co trvalky? Konkr. se mi jedná o kokardu, hortenzii velkolistou,... celý příspěvek >
Zelenání červené lísky Red Majestic, 25.8.2019
Moc jste mi pomohli. Děkuji za vzácné rady
Zelenání červené lísky Red Majestic, 24.8.2019
Budu. To není problém. A to je ten důvod, proč se na lísce objevily zelené listy i na kroucených větvičkách, kde loni byly lístečky červené?
Zelenání červené lísky Red Majestic, 24.8.2019 Obsahuje fotku
Loni jsme vysadili mladou červenou kroucenou lísku Red Majestic do zahrady. Poté zeminu přikryly netkanou textilií a zasypaly štěpkou. Letos vyrašily zelené listy na původních kroucených větvičkách a dokonce i nové výhony, ale rovné a opět se... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.4.2019
To bude ono. Podle fotek z netu je jí dost podobná. Už jsem je našla i na hrušni. Po bližším prozkoumání ta jabloň nevypadá vůbec dobře. Snad takový masový útok těch malých pažravek přežije. Děkuji za pomoc!
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 15.4.2019 Obsahuje fotku
Špičky poupat mi přišly nahnědlé a některé listy se kroutily. Jestli to způsobil tenhle hmyz, to ale opravdu netuším.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 15.4.2019 Obsahuje fotku
Ahoj/ dobrý den. Mám rok starou jablůňku a hrušeň a dnes jsem na jejich mladých výhonech objevila pidi broučky. Jsou na spodních stranách listů i poupatech. Jsou jich mraky. Velikost cca 2 mm - viz foto. Zahubila jsem je insekticidem. Ale spíš ze... celý příspěvek >
Řez révy vinné na hlavu, 8.2.2018
Díky za reakce! Rozhodně mi nejde o to, abych něčím zaujal, nebo se chtěl vracet k tradici. Spíše na dané místo nechci stavět drátěnku, nevypadalo by to dobře, je to v předzahrádce kolem cesty. Takže ani náročnější opečovávání pro mě není... celý příspěvek >
Řez révy vinné na hlavu, 6.2.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, při návštěvě Prahy mě velmi zaujala vinice pod Pražským hradem. Réva je tam pěstována tzv. na hlavu (kmínek vysoký jen asi 10-20 cm, zimní řez se provádí na čípek se 2-3 očky, letorosty se vyvazují k dřevěnému kůlu zaraženému u každé... celý příspěvek >
Jaké rostliny mohu pěstovat v jílovité/vápencovité půdě, 12.1.2016
Dobrý den, řešila jsem stejný problém. Bydlíme SV od Brna. Těžká jílovitá studná půda není terno pro žádnou rostlinu. Každopádně bych navrhovala vytvořit minimálně dostatečné výsadbové jámy pro rostliny a půdu v nich trochu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika