Příspěvky uživatele - 63.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaka reva?, 27.12.2019
Pokud jde o šlechtění, necítím se na to abych to komentoval, ale pravdu má ten, který říká, že klasickým postupem to je velmi neefektivní a dlouhavá cesta. Proto existují už delší dobu projekty, ke kterým se může připojit kdokoli, kdo má doma počítač... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 26.8.2019
Aladdin nese stejné geny odolnosti jako např. Galahad a degustační hodnocení je 8,7 vs 8.9. Čím je tedy tato odrůda překonaná? Příjde mi, že se to s "novinkami" víc než přehání. To že je něco nové, ještě neznamená, že to automaticky musí být lepší.... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 26.8.2019
Chuťově nic moc? Tady se píše něco jiného. A ochránit révu proti ptákům je podstatně snažší než proti vosám. Kterou odrůdu, nebo které odrůdy byste tedy doporučil namísto Alladinu, resp. které považujete za nejvíce bezproblémové a nejchutnější vy... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 23.8.2019
Domnívám se, že ve vašich podmínkách pro úspěch jsou klíčové především tyto 2 okolnosti, malo srážek v 5/6 měsíci a především žádný (nebo malý) zdroj infekce v okolí. To např. u mě letos absolutně nehrozilo, 50m ode mě větší vinice a především... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika