Příspěvky uživatele - 168.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 20.12.2020
Díky moc za takhle obsáhlé informace. Vyzkoušíme příští rok. A propo, jaké dárky letos na zavařování kupujete? Já tentokrát koupila velké hrnce na zavařování. Tak už se těším, až po létě budeme vyrábět dobroty.
Zahradní nábytek z umělého ratanu, 27.9.2020
Tak taky jsme měly umělý ratanový nábytek cca 6 let a začal taky praskat. Ale máme ho na jižní straně na balkoně. Také na něj prší. Přes zimu sice přikrýváme, ale i tak je venku. Takže asi i teplota má vliv. Pořád je to plast a plast bude. Takže mám... celý příspěvek >
Silný motorový kultivátor, 30.9.2019
Tak doporučil bych Vám zapůjčení. Podle mě nemá cenu investovat do takového stroje.
Jakou keramickou pánev?, 30.9.2019
Zdravím, a už někdo má eaziglide pánev? Docela se mi zamlouvá. Četla jsem o ní a vypadá dobře. A i cena mi nepřijde za takovou pánev vysoká.
Svída řez, 22.8.2019
Dobrý den, prosím o radu nebo spíš informaci. Zasadili jsme nově svidy výběžkaté. Nevím co mě napadlo. Chtěl jsem jsem je zkrátit a zkrátil jsem je teď na konci srpna cca o 2/3 zkrátka radikalnejsi řez. Přežijí to nebo mám raději koupit nové? Moc... celý příspěvek >
Albizie Chocolate - uvadá?, 27.9.2017
Zalila jsem pouze jednou, při zasazeni. Jinak to nechávám na přírodě. Uvázaná je plochou páskou, zařízla není. Tak nevím. Myslíte, že ji mám vykopat?
Albizie Chocolate - uvadá?, 26.9.2017
Není nikdo, kdo by poradil?
Albizie Chocolate - uvadá?, 26.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před dvěma měsíci jsme zasadili albizii Chocolate. Vím, že je to náchylný strom, přesto jsem se rozhodla, že ji zkusíme. Vykopali jsme jámu 1 x 1 metr, dali drenáž a vyměnili jsme zeminu podle postupu, jak nám řekli v zahradnictví.... celý příspěvek >
Kombinace katalpa - červený javor, 27.8.2017
Do rohu zahrady ke zdi potřebuji vysadit vyšší stromek. Přemýšlím o katalpě-nana, výška 2 m. Již ji v zahrdě mám, takže by se tam i hodila. \aby to nabylo moc strohé, zvažuji ještě doplnit po katalpu cervený japonský javor, ale bojm se, aby za prvé -... celý příspěvek >
Bobkovišeň - letní řez?, 3.8.2017
Právě u jedné jsem zkusila asi před měsícem střihnout o polovinu do dřeva a dnes je krásně prorostlá, vypadá to, že opravdu zásah do dřeva nevadí. Zítra pošlu foto.
Bobkovišeň - letní řez?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, od jara mám zasazené bobkovišně. Když jsem je koupila, byly to tři dlouhé šlahouny. Během asi 4 měsíců jsem je 2x zastřihla, ale samozřejmě, že se dále větví vždy až za střihnutým místem. Potřebuji je ale prohustit i dole. Mohu teď, tedy v... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 17.7.2017
Zvažuji, že buďto to budou smaragdy, ale nevím, možná bych je dala dál od sebe a mezi ně zasadila levandule. Plot nemusí být úplně plný. Levandule miluji a dobře se jí u nás daří. Myslíte, že by to šlo k sobě?
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 17.7.2017
Řeším z čeho mám založit nový živý plot. V současné době mám plot z cypřišku Lawsonia, tento plot nejde, již polovinu rostlin jsem po dvou letech vyhodila. Rostliny reznou a jsou to košťata. Nyní mám možnost zakoupit rostlinky bobkovišeň Novita... celý příspěvek >
Katalpa - vadnutí a chřadnutí listů, 5.6.2017
Dnes jsem použila insekticidní postřik na svilušky a zda se mi, že strom ještě více povadnul. Tak nevím, jsem z toho dost zoufala. Nikdo neni schopen mi říci, čím vlastně strom trpí.
Katalpa - vadnutí a chřadnutí listů, 4.6.2017
Dá se stím něco dělat? Mšice jsem neviděla. Nějaký postřik?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika