Příspěvky uživatele - 68.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Praskání kmene mladé třešně, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím,  u mladé třešně mi zničehonic začal praskat kmen. Přikládám foto. Mělo to opravdu rychlý spád, snad během měsíce. Korunka nejeví náznak žádné nemoci, ale vnitřek kmenu je suchý. Co to může být? Parazit? Má cenu nějak... celý příspěvek >
Napadení jabloňe, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, s dovolením bych využil toto téma. Jabloň mi rok po výsadbě hodně ztmavla, stejně tak listí. Na kmínku i listech jsou vidět drobné potvůrky. V zimě dlouho držela listí a letos je barva pořád stejná. Je možné že to je rakovina? U tak... celý příspěvek >
Nepadá listí, 11.12.2018
Děkuji za odpověď, i kolegům nahoře. Pravda, že letos jsem poprve použil kupované granulované podzimní hnojivo. Asi jsem tam toho prsknul moc.
Nepadá listí, 10.12.2018
Zdravím, potřebuju uklidnit. Mám kolem baráku vysazeno plno stromů, ale u tří či čtyř jabloní jsem si všiml zajímavé věci. A to, že nepadá listí, tedy aspoň část, cca pět listů na koncích větví. Jde většinou o jabloně loni na podzim sazené, dvě na A2... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika