Příspěvky uživatele - 50.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psí chlupy do kompostu?, 27.3.2009
jsem to tušila, že tudy cesta nevede.S psích chlupů polštářky nee a nejdou, dělají se z toho takové cucky a pak je to jak tankodrom, naklepat to nejde... Jinak děkuji všem za odpovědi.Zdena
Psí chlupy do kompostu?, 26.3.2009
Mám psí salon a tak i mnoho odpadu, nevíte zda srst mohu kompostovat? Děkuji za odpovědi
Salát ve skleníku, 25.2.2009
Děkuji moc za radu, jdu rychle zasít do výsevní misky semeno.
Salát ve skleníku, 25.2.2009
kdy vysadit? Nezmrzne?Děkuji.
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 24.10.2008
Gindík opadavá na podzim, je to naprosto v pořádku.
Co s cuketami?, 2.7.2008
Poradím... vytrhat a nechat jen jednu rostlinu, jinak bude vaše rodina do smrti nenávidět cokoliv s cuketou spojené :-)))
Zkušenosti s firmou Balarepo?, 11.6.2008
Špatnou, bazén měl trhlinu na dně a milion puchýřků, které praskaly.Po demontáži ze země zcela evidentně sákl.Reklamaci vyřídili a dodali nový bazén po dlouhých tahanicích a zjistila jsem, že nám dodali repasovaný bazén nikoliv nový.
Zlomený stromkový angrešt, 8.6.2008
Tahle otázka mě připoměla mé dětství, rodiče měli keřové srstky a ty se nelámaly a ta chuť karmínových plodů... dnes člověk keřový angrešt nekoupí a stromkové jsou na nic
Kovový držák na truhlíky, 30.5.2008
Zakupte Lebišův origoš držák na jeho truhlíky..
Jaké dřeviny k secesní vile?, 24.4.2008
Prosím o nápady jaké dřeviny by se hodily ke staré secesní vilce.Raději neopadavé, do výšky vzrůstu 8 metrů.Stávající dominantou je vzroslý smrk... co dát pod něj?? Díky za nápady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika