Příspěvky uživatele - 70.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umírající rybky, 22.2.2020
No tak právě, že vše souvisí se vším že ano. Naprosto nevhodna velikost akvaria = rychle zkazena voda z krmiva a poté z odpadnich latek, ktere ty ryby vylucuji. Podívejte se na nároky jednotlivých ryb a doporucenou litráž. Dva sumecci ve 25 litrech,... celý příspěvek >
Umírající rybky, 21.2.2020
Neni to nemoc. Nevhodná velikost akvária, mnoho rybek. O výběru druhů a jejich nárocích ani nemluvím. Je to otrava dusitany. Denně měnit 1/2 vody v akvariu. Okamžitě koupit větší akvárium. Nicméně si myslim, že tady už to maji stejně všichni... celý příspěvek >
Kůra - škůdci, 4.1.2020
Dobrý den, Mám možnost sehnat kůru z jehličnatých stromů z pily, kterou bych chtěla použít jako mulč k ovocným i okrasným keřům, popř. na skalku. Co mi však vrtá hlavou je, zda si do zahrady společně s kůrou nemůžu dotáhnout nějaké škůdce. Bylo by... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 19.8.2019
Tak jsem ještě ten původní návrh předělala. Misto ibišku dám tu tavolu červenolistou, přidám ještě jednu veigelii s panašovaným listem. Jen ještě přemýšlím nad vzdáleností od plotu souseda. Kolik byste dali? Aby mu keře neprorůstaly plotem, ale zas,... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Viděla jsem ji u plotu a právě, že byla vysoká jako plot cca 180 cm. Ale musim to ještě pořádně prověřit zrovna šel někdo kolem, tak jsem tam nechtěla poskakovat a obhlédat, at nevypadám jak nějaký šmírák  ale ta myšlenka něčeho... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
No já mám v plánu nechat to volně růst. Skusím tu zlatici zapěstovat tak, aby měla co nejníže větvě a uvidím, kdyžtak to podsadím, jak psala Lída. Jen ještě zvažuju, jestli ta rugosa není oproti všem malá, jestli ji tam vůbec dávat. Dnes jsem viděla... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 12.8.2019
Dobrý den, chystám se vysadit živý plot z kvetoucích keřů. Snažila jsem se nakombinovat tak, aby vždy něco kvetlo po celé délce, proto jsem se rozhodla pro střídání keřů po jednom. Pořadí rostlin jsem se rozhodla střídat takto: trojpuk, ibišek... celý příspěvek >
Název rostliny, 19.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím ví někdo co je to za rostlinu? Květ ještě není plně rozvinutý, ale snad to i přes to někdo pozná... Díky Andrea
Lesní jahůdky, 24.7.2018
No tak já jsem v šoku, jak jsem zde psala někdy v květnu - vypěstovala jsem si měsíční jahody Rujany ze semínka, zasadila do záhonu, krásně rostou, kvetou no a když jsem ochutnala první jahůdky, přišlo rozčarování. No větší hnus jsem nejedla. Ty... celý příspěvek >
Střídání rakytníku a aronie, 17.5.2018
Dobrý den, mám v plánu vysadit do řady k plotu 3 keře aronie a 3 keře rakytníku. Můžu je vysadit na střídačku (aronie, rakytník, aronie, rakytník...) nebo raději každý druh pospolu? Původně jsem to měla naplánováno kazdy druh u sebe, ale napadlo... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 6.11.2016
Ano to je přesně ona! Moc děkuji za pomoc.
Identifikace kytky 2m nemrazuvzdorná kaštanovitý vzhled plodú, 5.11.2016
Díky moc.
Identifikace rostliny, 5.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,  potřebovala bych pomoc při identifikaci rostlinky na fotce. Ví někdo? Předem děkuji Koláčková
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika