Příspěvky uživatele - 91.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 6.10.2019
Tak nevím kolik bude vína to nechám osudu třeba skončím u burčáku ale určitě zkusím taky udělat víno dokud to nezkusím tak nedám pokoj a je mi jedno jestli to bude 5,10,15l
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 28.9.2019
Nevím třeba na 5l vína pro radost?
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 25.9.2019 Obsahuje fotku
Tak započalo plánované rozšíření mikro vinice odrůdu konzultuji s panem Kotrlem ale bohužel vyřadil z nabídky moštové odrůdy tak snad něco vyberem.Původně jsem chtěl Solaris ale byl mi navrhnut lepší tip a to na odrůdu Dubljanskij která je taky... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 25.9.2019
Zdravím pana Pavla a jsem rád, že k nám zavítal na toto forum a píše zde své poznatky s metodou střihu S&S.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 12.9.2019
Ty videa určitě hodně lidem pomůžou a ne jenom videa ale příspěvky v tomto vlákně proto jsem ho založil.Videí od Pavla bude určitě více dotazy můžete vkládat pod videa nebo náměty na videa a třeba něco natočí tak jako pro mne ohledně výšky... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 1.9.2019
Je mi jasný že nedozrají ale udělalo mi to radost.Dle rady strapce odstraním.Honza se nám pěkně rozjel díky za obrázky i s popisem.Já věděl že se to tu rozjede
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den tak konečně se to tu trošku rozjelo.Honzo děkuji za radu to co píšete má logiku a s největší pravděpodobností na jaře budu postupovat podle Vašeho návodu.Včera jsem tedy zakrátil keře na 2,5m a jeden na 2m protože byl menší.V týdnu jsem... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 30.8.2019 Obsahuje fotku
Nevidím zde žádnou reakci od Pavla tak to je asi mířeno na mně.Samozřejmě máte pravdu ale metoda Simonit&Sirch je vylepšený střih Guyotův.Kdyby to bylo to samé tak proč by si ti dva pánové dávali tu práci a vymýšleli něco co už tu je.Mrkni YT na... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Tak ještě sem vložím plán na jaro 2020.Nechám pouze tři očka aby to dokázal keř utáhnout a nechám růst jako v prvním roce 2019 pouze stím rozdílem, že budu keř trochu krotit v růstu tím že nechám více zálistků jestli to tedy bude správně jestli ne... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Dle rady zítra zastřihnu a pro letošek je asi hotovo aspoň mně nic nenapadá.Dnes jsem ještě odstranil ohýbací drát budu se snažit dávat tažeň vodorovně na vodící drát.Obrázek pro ispiraci co se chystám udělat.Kdyby bylo něco špatně tak pište půjdu... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Tak a jelikož jsem hračička tak jsem si vymyslel že dám proti plevelu folii a na tu jsem naskládal pískovec a to už bylo konečně podle mých představ.Časem jsem zjistil že bych mohl udělat na konstrukci držáky na sítě a rozpěru kůlů.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019
Děkuji za reakci samozřejmě pana Simonita mám skouknutýho ale když člověk nevládne italštinou tak je to pouze o doměnkách co asi říká a když pustím překladač tak to taky není úplně ono.Ale je fajn, že už někdo začal přispívat do vlákna
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019
Děkuji za radu jen nechápu proč se tuto informaci dozvídám až teď většina mi tvrdila, že to mám nechat volně růst.Tak zítra se vrhnu na zakrácení keřů.Letos mi jde opravdu jen o kvalitní kmínky.Ještě jednou děkuji za radu.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Posuneme se v čase a to do dne 26.8.2019 zatím nejsou natažený dvoudrátí ty přijdou na řadu příští rok 2020 na jaře po zastřižení sazenic a modelování budoucího kmínku a tam už to budem směřovat na metodu střihu S&S tam už budu pravděpodobně... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Následovala konzultace a správný výběr stolních odrůd do 395m.n.m.(Broumov).Nastalo dlouhé čekání na jarní období kdy by šlo sázet už do země.Konzultace proběhly v roce 2018 pozdě na podzim tak se čekalo do dubna 2019.Vše ale klaplo na výbornou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika