Příspěvky uživatele - 129.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezirko - lehce zakalene, 13.8.2019
Zdravím Vás,   máte zelenou folii? nejste někde od Brna? Zakalení může bát vysokým EC doporučuji změřit, vysoký obsah živin, může to být i kvůli dešti, ten obsahuje hodně věcí, fosfáty atd. To se dá řešit kvalitními bakteriemi, nebo... celý příspěvek >
Jeseter vyskocil z jezirka, 27.7.2019
Dobre, dekuji, priste kdyby se to opakovalo tak to udelam, byl jsem z toho nesvuj a nenapadlo me pitvat, nejsem tak ostrileny chovatel.
Jeseter vyskocil z jezirka, 26.7.2019
Sebevrazda me nenapadla, samozrejme je to take varianta, jen pro priste, kdyby se to opakovalo, co bych pitvou mohl zjistit? Mel napuchle bricho, to mi prislo divne, ale pitvu jsem nedelal.
Jeseter vyskocil z jezirka, 26.7.2019
Ano, bezpecnostni kamera.
Jeseter vyskocil z jezirka, 25.7.2019
Tady video, tak dva dny nejedly, byl jsem pryc, ale vcera jsem jim nahazel hodne, ovsem jestli se k tomu stihl dostat, to nevim :(jinak pred tim jedl urcite, tri dny zpet. Jeste me napada, ze jsem vcera bral vodu ze dna, a mozna jsem jim to dole... celý příspěvek >
Jeseter vyskocil z jezirka, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Video nelze pridat. Tak jeste jednu fotku.
Jeseter vyskocil z jezirka, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Jeste foto ryby.
Jeseter vyskocil z jezirka, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravim Vas pratele, Chci nasat nejake informace. Jeseter, ktereho jsem mel od miminka cca 3 rokem mi dnes v noco vyskocil z jezirka a uhynum :(budis mu zeme lehka, je mi z toho smutno mel jsem ho rad. Chtel bych zjistit jestli nebyl treba nemocny... celý příspěvek >
Koi nezerou plovouci granule, 13.5.2018
Velka omluva jezirko ma 150 kubiku, hloubka 4 metry v nehlubsi casti. Pridam fotku. Ryb urcite zatim vic nechci, nekde jsem cetl, ze z granuli pro jesetery muze dojit k nebezpecnemu zatucneni koi, nevim jak je presvedcit ze maji zrat s hladiny, asi... celý příspěvek >
Koi nezerou plovouci granule, 13.5.2018
Zdravim, Chtel bych poradit, zalozili jsme si jezirko 1.50 kubiku, koupil jsem 4 jesetery a 10 koi kapriku, koi nechteji zrat plovouci granule, pouze granule jesetera, jsou tim ziveni uz prinejmensim mesic a zda se mi, ze jsou cim dal vic linejsi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika