Příspěvky uživatele - 171.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 12.8.2019
Ano, skutečně se jedná o Rubinolu.. tak to jste mě nepotěšil :-(
Poškozené plody ostružin, 12.8.2019
myslím si, že je zalévám dost.. nedostatkem vody netrpí..
Poškozené plody ostružin, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám také poslední 3 roky problémy s ostružinama.. vždy to samé, myslíte si, že je to ten vlnovník? 
Nemoc hrušně, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsem zasadil dicoloru s kůlovým kořenem, vyrašilo mi pár listů a od té doby takto přežívá.. listy hnědnou, jsou malé, ale když nehtem sloupnu trochu kmínku nebo větvičky, tak je zelená, živá.. myslým, že není uschlá.. neví někdo co... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Prosím, nevíte někdo co je příčinou praskání a černání jablek kolem stopky? Mám jich takto docela dost poničených a nevím, čím to je.. a je to jen na jedné odrůdě.. děkuji za odpověď
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika