Příspěvky uživatele - 104.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 24.2.2020
A ještě doplnění od oblastního technika, se kterým jsem teď mluvila. Jedná se o vysokotlaké potrubí, zákon hovoří o ochranném pásmu 2m od kraje trubky z každé strany pro keře a stromy. V ochranném pásmu pak může být vysazeno pouze něco, co koření... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 24.2.2020 Obsahuje fotku
Všem děkuji za tipy na výsadbu i připomínky ohledně plynu. Stáhla jsem technickou mapu pro lepší představu - plyn je zaznačen žlutě a zelenými křížky jsem vyznačila zamýšlenou výsadbu (cca 15m). Také jsem zaznačila vzrostlé stromy poblíž... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 20.9.2019
Nam na chalupe taky zabraly celou predzahradku, ale to me uplne netrapi:) Na zahrade jim muzu vyclenit taky koutek a co se roztahne dal, tak proste sesekame. A nakonec to vypada, ze se na chalupu dostaneme uz tento vikend, tak vezmu par sazenic a... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 12.9.2019
Vida, dalsi novinka. Tchynka (od ktere jsem si pivonky prave privezla) je na zimu prikryva, tak jsem se chystala ji prikryt taky. Tak jednu zkusim s prikrytim a jednu bez a uvidim, jestli v tom bude nejaky rozdil...:) diky!
Jsou to modřence?, 12.9.2019
Lído, děkuji moc za potvrzení! Tohle je pro mě novinka, že modřencům rostou listy už na podzim, ani na netu jsem o tom vcera nic moc nenasla - tak aspon jsem ted chytrejsi - diky! A na zimu to mam prikryt chvojim/listim nebo si toho nevsimat... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 11.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsme si pronajali zahrádku a k mé radosti na mě čas od času vykoukne nějaké milé překvapení. Tentokrát na nás v koutku mezi šeříkem a smrkem vykoukly listy, které vypadají trochu jako sněženky, spíš ale modřence, cibulky mi... celý příspěvek >
Staré rybízy a josta - co s něma?, 13.8.2019 Obsahuje fotku
Díky oběma! zatím jsem vystříhala jenom vyloženě uschlé výhony a zlikvidovala semenáčky náletů - původně to vypadalo takto - viz foto. Takže to teď ještě propleju/okopu, vystříhám nejstarší výhony a zbylé výhony mám zastříhnout tak o... celý příspěvek >
Staré rybízy a josta - co s něma?, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, co se starýma keřema rybízů a josty. Pronajali jsme si zahradu, která byla nějakou dobu udržovaná velmi sporadicky. Za domkem jsou vysazené 4 keře červeného rybízu, 2 keře josty a jeden černý rybíz.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika