Příspěvky uživatele - 212.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň výsadba, zástřih léto, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za odpovědi. Stromek jsem nakonec nějak prostříhal a upravil okolo spodné části. Podle popisku má být veliky "small to medium" takže veliký strom to nebude, No alespoň to bude trochu překvapení.
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019
Tak jsem volal ještě do zahradnictví aby koukli na ten modrý papír (já už ho vyhodil) a skutečně se nedá zjistit na jaké podnoži to je vypěstované. Omlouvali se mi, že to chodí s Itálie a že prostě neví. Takže to bude asi přkvapení
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019 Obsahuje fotku
3
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019 Obsahuje fotku
2
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019
tady v ještě v obchodě
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019 Obsahuje fotku
obrázek 2
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Předem píši, že jsm úplný amatér a včera jsem zasadil první ovocný strom v životě. Koupil jsem v jednom zahradnictví třešeň a zasadil viz foto níže. Nikdo mi nebyl schopen říct jak veliký strom bude popřípadě co s ním hned po zasazení... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 28.3.2017
Stroj jsem používal zatím jen jednu sezonu, ale po chvíli mě pěkně brní ruce a nepomohou ani madla od Vari i když jsou na omak pěkně měkké.Při servisní prohlídce jsem na to upozornil, ale při vrácení mi bylo sděleno, že to tak prostě je. Jinak zatím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika