Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 6.12.2020
Díky moc za tip. Tu Pálindu vyzkouším... přinejmenším na to přikusování
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 6.12.2020
Jj, to máte pravdu Nemáte ale přesto tip na nějakou pálivější? Rodinka si ji ráda přikusuje i k namazanémz chlebu a tak, a loni s tou PCR byli nespokojení...
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 6.12.2020
Můžete mi, prosím, doporučit nějakou pálivější odrůdu vhodnou na přípravu plněných paprikových lusků? Loni jsme pěstovali PCR od Sema a nebyla vůbec pálivá... Moc děkuji :-)
A co vaše švestky 2020, 29.8.2020
Náš "sloupovitý" Imperial děs běs - 90% plodů je červivých. Po loňském fiasku (taky 90% plodů červivých) jsem letos při rozkvětu provedla postřik, ale zjevně nezabral. Něco musím dělat blbě :-(
Je to černý sršeň?, 8.8.2020
Taky mě to překvapuje. U nás jsou drvodělky na hrachoru prakticky každý den a nijak ho nepoškozují...
Je to černý sršeň?, 8.8.2020
U nás na zahradě si oblíbila nejvíc hrachor :-)
Koralik - ultra rané polodivoké rajče, 6.8.2020
Já o tom rajčeti vím jen to, co o něm uvádějí permaseminka: Jeden z našich objevů roku 2019: Odrůda Koralik je ultra rané polo-divoké rajče, jejíž plody dozrávají 50 - 55 dnů po výsadbě. Doporučujeme všem milovníkům divokých rajčat, kteří... celý příspěvek >
Koralik - ultra rané polodivoké rajče, 6.8.2020
Pěstujete někdo rajče Koralik, které se nabízí např. na permaseminka.cz? Má to být ultra rané polodivoké rajče, částečně odolné plísni bramborové, s lahodnými sladkými plody, většími než plody divokých rajčat. Pěstuje se „na divoko“: Bez... celý příspěvek >
Semideterminantní rajčata, 2.8.2020
Co přesně ty dny znamenají? 50 dní od čeho do čeho (zralosti předpokládám)? Děkuji.
Semideterminantní rajčata, 2.8.2020
Moc děkuji za informaci :-) A co kdybych je nechala růst úplně na divoko? Pak všechny výhony samy ukončí růst? Konkrétně mám Honey Bee - je to jen taková zkouška,   vysévala jsem je až v červnu, údajně mají být extra raná; teď můžou mít... celý příspěvek >
Semideterminantní rajčata, 1.8.2020
Poraďte, prosím, jak pěstovat semideterminantní odrůdu rajčat. Vyštipovat? Nebo nechat neomezeně růst? Děkuji.
Pěstování česneku ze semen, 2.7.2020
Co: True Garlic Seeds Lyubasha
Rajčata - postřik při počínající plísni, 27.6.2020
Poraťe, prosím, jaký postřik zvolit při počínající plísni na rajčatech (po obrání všech zasažených částí). Po ruce mám Ortivu, Dithane a Kuprikol. Preventivně jsme nestříkali, protože jsme s plísní několik let neměli problém. Moc děkuji.
Mochyně ojíněná (Physalis pruinosa), 5.6.2020
Pěstujete někdo mochyni ojíněnou? A pokud ano, můžete se podělit o zkušenosti? Chuť, výška rostliny, rychlost dozrávání... Předem moc děkuji :-)
Uz nekde uzraly tresne?, 3.6.2020
Mladoboleslavsko - uzrála Sweet Early. Škoda, že měla jen čtyři plody... a dva z nich i přes síťku "záhadně" zmizely :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika