Příspěvky uživatele - 55.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit kořenových výmladků, 11.8.2019
Díky, asi to zkusíme uříznout pod povrchem a další věci, které radíte. Bohužel nebydlíme na vsi, ale ve městě a to byste se divil, jak obtížně se shánějí firmy na cokoli. Například na stavbu 20m plotu už čekáme půl roku a jsme rády, že nám to vůbec... celý příspěvek >
Jak se zbavit kořenových výmladků, 11.8.2019
A co frézování pařezu do hloubky - to by nepomohlo?
Jak se zbavit kořenových výmladků, 11.8.2019
Já děkuji za rady typu "jak se to mělo udělat", ale ocenila bych spíš rady o tom, co dělat teď. Byla jsem ráda, že nám to vůbec někdo alespoň pokácel (firmu jsem hledala 3 měsíce) a vykopání nepřipadá v úvahu, majitelky jsme 2 ženy 65+, takže nejen... celý příspěvek >
Jak se zbavit kořenových výmladků, 10.8.2019
Dobrý den, prosím o radu. Loni na podzim jsme pokáceli starou švestku. Pařez jsme nechali asi 50 cm. Již dříve se okolo švestky objevovaly kořenové výmladky, ale potom, co je pokácená se to letos úplně zbláznilo, v okruhu 3m jeden výmladek vedle... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 10.1.2011
Zdravím Magdu. Darovaná, nebo zakoupená semena namočím přes noc do vody a vysadím do rašelinového sadbovače, (pokud nemáte, stačí i kelímek od jogurtu, kde uděláte otvor pro odtok přebytečné vody, poslouží dobře i menší květináč.) Používám výsevní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika