Příspěvky uživatele - 87.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedův ořešák, 4.11.2019
Staré téma, asi jak lidstvo samo... Zajímavé by bylo zjištění, kolik sporů na toto téma existuje v jednotlivých zemích EU s jak je tamější zastupitelé řeší.Hustota osídlení, kdy si vzájemně " vidíme do dvora" je v náš neprospěch a určitě vedle... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 29.10.2019
Navazují na starou diskuzi jak se zbavit krtka(ů) a chci přispět návrhem, jak lze těchto " podzemních dříčů" místo jejich vyháněni také využít.Jak?Jejich půvabné hrůbky drobně zpracované zeminy likviduji především kompostováním, nebo jinak tam, kde... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 4.10.2019
Jsem rád, že diskuze na téma plot-sousedi skončila.Chci jen podotknout, že v EU patříme mezi státy s největším množstvím plotů a ohrad, zatímco jinde vystačí s nízkým oplocením živými plůtky, nebo vůbec bez a sousedé spolu vycházejí.Často jde i o... celý příspěvek >
Choroba hrušky, 25.9.2019
Po nádherné úrodě loňského roku zakrslé hrušně usychají.Sucho a nedostatek spodní vláhy je citelně znát, na hrušních si enormně zařádila i skvrnitost, jakou jsem za šedesát let zahrádkaření nezaznamenal.Možná "poroučíme větru, dešti "až moc!! AB
Co vaše réva 2019?, 22.8.2019
Po loňské nádherné sklizni všeho letos opět neselhala Venus, která na rozdíl např od Kodrjanky má znovu nádhernou úrodu.A jen s jarním postřikem.
Jak se zbavit kořenových výmladků, 10.8.2019
S mirabelkovou podnoží se takto dají výmladky opravdu zlikvidovat?Obàvám se, že příroda je v takovém případě silnější.Mirabela je doslova živel. AB
Letní hrušky dozrávají, 9.8.2019
Po přepychové loňské úrodě všeho ovoce mohu letos zaplakat nad výdělkem, hlavně rzí hrušňovou, která mi hanebně zařádila a nejen mně.Některé zákrsky už i odešly.Něco takového nepamatuji a výsadbou jalovců to s určitostí nebude. AB
Přijaté očko třešně - ale je to květ,, 27.4.2019
Když se podaří sehnat nenarašený roub, pak bych to rovnou narouboval anglickou kopulací (je to nejjistější).Předpokladem ale je stejnà síla podnože a roubu. AB
Rozkvétání 2019, 25.3.2019
Včely nejsou jediným opylovačem, je tu ještě jiný hmyz a vítr, který přírodě s opylením pomáhá.Vadí ale vždy deštivé počasí, dnešní vývoj připomíná spíš aprílové počasí.
Založení ovocného sadu, 17.3.2019
Anno, hlavně dbejte, abyste sázela na svém pozemku, neboť hranice byly při kolektivizaci rozorány a při vrácení se nové geometrické zaměření nekoná, je drahé.Dále si zajistěte spolehlivý zdroj vody.Je sucho a to oddělává hlavně zakrslejší typy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika