Příspěvky uživatele - 6.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 26.5.2021
Milane díky Vám i ostatním za komplimenty. Takových pěstitelů jako já jsou u nás tisíce, jen se nezúčastňují zdejší diskuze a to je škoda. Asi jsem to nepsal, jsem asi 3,5km vzdušnou čarou od Vladimírovy zahrady na pravém břehu Brněnské Přehrady ve... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 26.5.2021 Obsahuje fotku
Dnes jsem se rozhodl přenést rajčata v nádobách ze studeného skleníku na volný vzduch do záfoliovníku.Celkem jsem spokojený. Je to asi při tomto počasí nepočasí maximum, které lze dosáhnout při setí račat 17.ledna a sázení 12.dubna do skleníku a... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 16.5.2021
Milane, skleník je skvělá věc a rád bych Tě brzy přivítal mezi skleníkáři, ale má to jeden háček. Buďto ho musíš mít v dosahu domu jak já, nebo mít dokonale vyřešeno kvalitní automatické větrání..A to tak, že se v závislosti vnitřní teploty otevírají... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 16.5.2021
Rozhodně bych místo těch nejhorších koupil nové, ale většina těch Vašich přežije s tím hendikepem, že ůroda bude horší a později. To je máte takové každý rok? Přisvětlujete, nebo ne? Vypěstovat pěkné sazenice v amatérském prostředí není tak... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 7.5.2021
A napotvoru bude teplo už od dubna...  Alex
Výsadba foliovník, 6.5.2021
Pane "Obo", můžete nějak objasnit nebo spíš upřesnit jakým způsobem může obyčejný ventilátor z Lidlu za 200Kč ohrozit zdraví pěstitele rajčat třeba i v silně oroseném skleníku? Podotýkám za předpokladu, že není ponořený ve vodě a je zapojený v okruhu... celý příspěvek >
Výsadba foliovník, 5.5.2021
V drtivé většině mají ventilátory dvojitou izolaci a dva stupně výkonu.1000 a 2000W. Na asi 25kubíkový skleník jsem ještě nikdy nepoužil druhý stupeň. Záleží taky samozřejmě na venkovní teplotě. Ale za asi posledních 10let u mne v mrazové kotlině... celý příspěvek >
Výsadba foliovník, 4.5.2021
A myslíte, že existuje nějaký jiný teplovzdušný ventilátor s vyšším krytím? Nevím, že bych o nečem takovém věděl. Samozřejmě tím vlhkem víc trpí, než když je v suchém prostředí. Ale ventilátor v ceně 200-400Kč ať už je z Lidla nebo z Číny v případě... celý příspěvek >
Výsadba foliovník, 4.5.2021
Aha, že mně to nenapadlo - ta fermentující tráva je ta zázračná rostlina, co vyvíjí teplo. Tak to je dobře vymyšlené, jenom mít dost posekané trávy. Pán se dobře vyjádřil, jen já jsem to špatně pochopil. Alex
Výsadba foliovník, 4.5.2021
Pokud máte v makroloňáku do výšky stříkající automatickou závlahu, tak se nedivím, že odmítáte elektrický teplovzdušný ventilátor, který pochopitelně není konstruovaný na stříkající vodu. Zajímavé je taky to "teplo" uvolněné z rostlin... To existují... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 16.4.2021
Na ven - čekat a do skleníku by byla škoda to nedat teď. Studený skleník má obrovskou výhodu v tom, že pokud se přece jenom na chvilku objeví slunce, okamžitě se oteplí až na teplotu mezi 20-30stupňů. A ta se akumuluje do hlíny. V noci je tam pak asi... celý příspěvek >
Papriky 2021, 11.3.2021
Díky Martine za reakci, asi to bude tím sluncem. Zatím jsem nehnojil. Teď, když je budu dávat ven otužovat, tak je dám do kašírovaného folníku. Tam není tak ostré slunce.Mám je ve stejné kupované hlíně, jako rajčata a těm nic není. Akorát toho... celý příspěvek >
Papriky 2021, 9.3.2021 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, a spíš než reakci na MilanaHP bych potřeboval poradit s nemocí mých paprik - viz foto. Papriky jsem sel 17.1. jsou asi dva týdny po prvním pikýrování. Umělé osvětlení (žárovky 6400K), ve studeném skleníku byly během deseti dnů asi... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 19.2.2021
Tak to je teda bomba!!! Teď už to bude ok.  Alex
Pěstování ozimé zeleniny, 19.2.2021
Ahoj Vladimíre, zajímalo by mne jak přežily Tvé košťáloviny poslední mrazy? Alex
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika